You Tube

Košarka 13.01.2018 | 08:56 > 08:58

Kad je teško tu je Beli - Perfektni Bjelica (VIDEO)

Krilni košarkaš Minesote Nemanja Bjelica dao je veliki doprinos pobedi protiv Njujorka 118:108. Srpski reprezentativac je pogodio sva četiri šuta (2/2 za dva, 2/2 za tri) za 11 minuta i to u trenucima kada je utakmica lomila.

Komentari (3)

V

Nadam se da ga nece trwjdovati

Odgovori 5 8

KaraNovac

Citajuci naslov ocekivao sam da je resio utakmicu. Da da bas se lomila na 10 minuta do kraja. Volite pompezne naslove I to to je. A Bjelici zelim da sto pre pobegne iz Minesote.

Odgovori 30 3

Marko

Bravoo Nemanja

Odgovori 30 4

Ludi teniski potezi, NBA nezgode i malo smešnog fudbala

Ludi teniski potezi, NBA nezgode i pomalo smešnog fudbala, uživajte.

"Čekam te ispred dvorane" - sukob Tompsona i Grina

Košarkaši Klivlenda Tristan Tompson i Drejmond Grin sukobili su se u poslednjim trenucima produžetka prve utakmice finala plej-ofa. Tompson je loptom u glavu udario igrača Voriorsa, a veći incident sprečili su igrači oba tima. Golden Stejt je pobedio 124:114 i poveo u seriji sa 1:0.

Da li su sudije pogrešile, je li bio faul ili ne?

Klivlend je vodio 104:102, Kevin Durent je ušao u reket i 36.4 sekuni pre kraja meča zakucao se u Lebrona Džejmsa. Sudije su najpre pokazale faul u napadu, ali su posle pregledanog snimka promenile odluku. Da li su pogrešile, da li je bio faul ili ne? Golden Stejt je posle produžetka slavio u prvom

Voriorsi su dočekali 'onog' Karija

Plejmejker Golden Stejta Stef Kari u usponu je forme i svakako će biti jedan od aduta svog tima u borbi za odbranu titule protiv Klivlenda. Prenose svih mečeva finalne serije NBA lige gledajte na Sport klubu.