Košarka

12.02.2019 | 05.27 > 05:32

Jokić već sad kao cele prošle sezone (VIDEO)

Denver Nuggets

U pobedi nad Majamijem 103:89 Nikola Jokić upisao je 23 poena (4-13 za dva, 3-3 za tri, 6-7 penali za 36 min), 12 skokova, 4 asistencije, ali i 7 izgubljenih lopti. Bio je to 38. dabl-dabl Jokića ove sezone, čime je izjednačio učinak iz cele prošle sezone.

Bez gledanja, sa osećajem... Jokićev novi tripl-dabl

U porazu Denvera od Bruklina 135:100 Nikola Jokić upisao je deseti tripl-dabl ove sezone – 25 poena (8-13 iz igre, 8-10 penali za 34 min), 14 skokova i 10 asistencija, uz samo dve izgubljene lopte. Pogledajte:

Jokić protiv Grizlisa – 27+12+6 (VIDEO)

Nikola Jokić je u poslednja dva minuta imao jedan važan koš, zatim jednako važnu i lepu asistenciju, a meč sa Memfisom završio je sa 27 poena (9-14 iz igre, 8-9 penali za 38 min), 12 skokova i 6 asistencija. Bio je to njegov 17. dabl-dabl ove sezone.

Jokić 16+12+6, ali... (VIDEO)

Nikola Jokić nije imao svoje veče u porazu Denvera od Šarlota 113:107 i utakmicu je završio sa 16 poena (6-12 za dva, 0-6 za tri), 12 skokova, 6 asistencija i 5 izgbljenih lopti, svih pet u prvom poluvremenu. Bilo je i dobrih momenata:

Jokić na Nurka: Procenti bolji, asistencija za pobedu

U pobedi nad Blejzersima 113:112 Nikola Jokić upisao je 15 poena (7-10 za dva, 0-2 za tri za 32 min), 6 skokova i 8 asistencija, uključujući i onu za pobednički koš Gerija Herisa. Posle nekoliko mečeva sa lošim procentom šuta, Jokić je bio efikasan. Pogledajte: