NBA

Košarka

15.05.2019 | 06.40

Nikome ne fali Durent jer je Kari u svom elementu

Odsustvo Kevina Durenta nije se nimalo osetilo u redovima Golden Stejta u prvoj utakmici finala Zapada, jer je Stef Kari pogodio čak devet trojki, a ovu je proslavio na zanimljiv i originalan način, kako samo on to ume...

Mič

Auuuuu pa ima bolju kevu od Dončića čoveče!!! 😮

Odgovori 21 1

Može Grin i do tripl-dabla i do "clutch" trojke (VIDEO)

Drejmond Grin nije samo specijalac za odbranu u timu Golden Stejta. To je pokazao fantastničnim nastupom u četvrtoj utakmici sa Portlandom gde je ubacio 18 poena, a u poslednjem minutu produžetka je pogodio ključnu trojku za trijumf.

Gde se do sada krio Majers Lenard? (VIDEO)

Majers Lenard nikada u karijeri nije postigao 25 poena za poluvreme, a to mu se desilo u četvrtom meču finala protiv Golden Stejta. Ovaj igrač Portlanda međutim nije dobijao loptu u ključnim momentima i Blejzersi su izgubili i završili porazom 4:0 finale Zapada.

Kari bio pravi lider Voriorsa i u četvrtom meču (VIDEO)

U četvrtom meču finala Zapada sa Portlandom Golden Stejt nije mogao da računa ni na Kevina Durenta ni na Andrea Iguadalu, ali je mogao da računa na sjajnu partiju Stefa Karija. On je u novom tripl-dablu ubacio čak sedam trojki.

Čovek mašina: Na "Jednoj nozi" srušio Bakse (VIDEO)

Kavaj Lenard predvodio je Toronto do pobede u trećoj utakmici finala Istoka protiv Milvoki Baksa sa 36 poena, 9 skokova i 5 asistencija. Reptorsi su slavili posle dva produžetka 118:112, Lenard je na parketu proveo 52 minuta, uprkos tome što je doživeo povredu noge u prvoj četvrtini.