Sport klub

Košarka 23.09.2017 | 11:06 > 11:11

Zvezdin Francuz pokazao šta može (VIDEO)

Crvena zvezda je ubedljivo izgubila od Olimpijakosa (70:56), a jedan od retkih koji je zaslužio prelaznu ocenu bio je francuski centar Matijas Lesor. On je izveo i najlepši potez na utakmici, zakucavanje sredinom druge četvrtine.

Bjelica "bez koske" sa centra (VIDEO)

Krilni centar Crvene zvezde Milko Bjelica postigao je koš sa centra u poslednjoj sekundi prvog poluvremena meča sa CSKA. Ušla je “bez koske“, pogledajte:

"Prvi tempo" Ognjena Dobrića (VIDEO)

Rampa Ognjena Dobrića bila je jedan od ključnih, ali svakako najlepši momenat meča Crvene zvezde i Valensije, koji su crveno-beli dobili sa 106:90 i došli do 11. trijumfa u Evroligi. Pogledajte:

Potez Dilana Enisa za nevericu (VIDEO)

Veče Crvene zvezde u Barseloni bilo je puno loših poteza, ali neshvatljiv propust napravio je Dilan Enis – krajem prve četvrtine izgubio je loptu, a onda i napravio nesportski faul na 0,4 sekunde do kraja kada je protivnik bio na tri četvrtine terena od Zvezdinog koša. Neshvatljivo...

Tomić zakucao i slomio tablu! (VIDEO)

Neobična situacija dogodila se na meču Zvezde i Barselone – lepu asistenciju Ribasa u koš je pretvorio Ante Tomić, ali je prilikom zakucavanja polomio tablu. Pogledajte kako se to zbilo i kako se problem rešio: