Izvor: Sport klub

Košarka 23.09.2017 | 11:06 > 11:11

Zvezdin Francuz pokazao šta može (VIDEO)

Crvena zvezda je ubedljivo izgubila od Olimpijakosa (70:56), a jedan od retkih koji je zaslužio prelaznu ocenu bio je francuski centar Matijas Lesor. On je izveo i najlepši potez na utakmici, zakucavanje sredinom druge četvrtine.

3 1

Da li je ovaj koš Pengosa prelomio? (VIDEO)

Zvezda je posle sjajnog perioda od 26. do 31. minuta napravila seriju 14-2 i povela sa 59:53. Žalgiris je odigrao ne previše dobar napad, a onda je Kevin Pengos ubacio težak šut preko Matijasa Lesora i pokrenuo veliku seriju svoje ekipe (16-3), pa je četiri minuta kasnije na semaforu stajalo 69:62.

Ročesti gađao za tri... da li je bilo drugih opcija?

Tejlor Ročesti je imao priliku da donese pobedu Crvenoj Zvezdi na gostovanju Žalgirisu, ali je promašio šut za tri poena u poslednjem napadu. Ostaje pitanje da li su crveno-beli trebali da odigraju akciju i pokušaju da poentiraju za dva...

Mogla je Zvezda do pobede... (VIDEO)

Košarkaši Crvene zvezde pružili su odličan otpor Žalgirisu na startu Evrolige, a mogli su i do pobede. Ipak poslednji šut nije pogodio Tejlor Ročesti.