You Tube Sport Klub

Košarka

07.11.2018 | 12:15 > 12:16

Tomić: Nigde u Evropi nema lakih mečeva

Trener Crvene zvezde Milan Tomoć izjavio je da Ulm igra specifično i da njegova ekipa mora da iskontroliše svih 40 minuta duela 6. kola Evrokupa. Meč iz Nemačke od 19:30 časova gledajte na Sport klubu 1.

Spasilac

Nema osim kad igra fmp vs fmp2. To je tada trening utakmica.

Odgovori 9 15

Čović za SK: Delije u Ulmu? Bilo bi super

Plejmejker Crvene zvezde Filip Čović je pred gostovanje Ulmu u 6. kolu Evrokupa istakao da crveno-beli uvek idu na pobedu. Utakmica počinje u 19:30 časova, a prenos je na SK1.

Gegić sjajnim zakucavanjem oduševio Grobare (VIDEO)

Bek Partizana Amar Gegić sjajnim zakucavanjem u trećoj četvrtini duela Evrokupa sa Trentnom podigao je publiku na noge u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Dva lica Zvezde: 24 poena za 5 minuta, a onda 'raspad'

Košaršaki Crvene zvezde su na gostovanju u Breši pretrpeli prvi poraz u sezoni. Srpski tim je sredinom prve četvrtine vodio sa 24:2, ali je do kraja utakmice postigao još samo 37 poena za konačnih 69:61 i istorijski prvi trijumf italijanskog tima u Evrokupu.

Sjajan Zvezdin finiš i 'eksplozija' Radanova

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Andoru u 3. kolu Evrokupa, a u meču sa mnogo oscilacija sa obe strane domaći su u finišu prvog poluvremena došli do dvocifrene prednosti. U seriji 13:0 Aleksa Radanov je ubacio dve trojke, Reglend jednu...