You Tube Sport Klub

Košarka

07.11.2018 | 12:15 > 12:16

Tomić: Nigde u Evropi nema lakih mečeva

Trener Crvene zvezde Milan Tomoć izjavio je da Ulm igra specifično i da njegova ekipa mora da iskontroliše svih 40 minuta duela 6. kola Evrokupa. Meč iz Nemačke od 19:30 časova gledajte na Sport klubu 1.

Spasilac

Nema osim kad igra fmp vs fmp2. To je tada trening utakmica.

Odgovori 9 15

SK studio o večitima u Top 16 Evrokupa, Budućnosti...

Gosti Marije Sekulović u Studiju Sport Kluba posvećenom 14. kolu Evrolige bili su Vladimir Kuzmanović i Darko Plavšić.

Kecman da mu pozavidi! Neverovatna trojka 'iz kolena'!

Košarkaš Limoža Vilijam Hauard postigao je spektakularnu trojku u poslednjim trenucima druge četvrtine meča Evrokupa protiv Tofaša u Bursi za vođstvo svg tima na poluvremenu 47:46.

Rebić: Nije pametno pretiti Zvezdi

Plejmejker Mornara iz Bara i nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Nikola Rebić svestan da koliko je teško pobediti u Beogradu. Crveno-beli večeras u 19 časova u 8. kolu ABA lige dočekuju Mornar, koji u Pionir dolazi jači za Bobija Brauna i Landinga Sanea.

Čović za SK: Delije u Ulmu? Bilo bi super

Plejmejker Crvene zvezde Filip Čović je pred gostovanje Ulmu u 6. kolu Evrokupa istakao da crveno-beli uvek idu na pobedu. Utakmica počinje u 19:30 časova, a prenos je na SK1.