Dinastija Topalovic

Mislis da nije? Gagi, Luca, Westerman, Bogdan, Lovernj, Berta.. ta generacija

11 10

Tadić strelac u istorijskoj pobedi Ajaksa (VIDEO)

Srpski fudbaler Dušan Tadić upisao se u dugu listu strelaca na meču holandskog šampionata protiv Venloa. On je mrežu domaćeg tima zatresao u 44. minutu, a Ajaks je upisao istorijsku pobedu od 13:0. To je novi rekord holandskog šampionata po broju postignutih golova.

Golčina Kernija za utehu Fulama (VIDEO)

Tom Kerni postigao je utešni gol za Fulam u šestom minutu sudijske nadoknade protiv Kristal Palasa, koji je na Krejven Kotidžu slavio sa 2:1, u meču šestog kola Premijer lige.

Majstorija Luke Modrića za kraj! (VIDEO)

Luka Modrić postavio je konačan rezultat u derbiju protiv Barselone 3:1 u 90. minutu. Barselona je iz pet utakmica do sada sakupila sedam bodova, a Real Madrid ima 13 bodova iz šest mečeva.

Kako VAR kaže – penal za Real ili ne? (VIDEO)

Serhio Ramos pogodio je za drugo vođstvo Real Madrida u derbiju protiv Barselone iz penala, a sudija je posle konsultacije sa VAR tehnologijom doneo odluku i pokazao na belu tačku. Madriđani su slavili sa 3:1, a konačan rezultat postavio je Luka Modrić golom u 90. minutu.