Sport klub

Ostalo

19.03.2019 | 17.56 > 19:14

Čelendž koji to nije: Koji video su gledale sudije u Istanbulu?

Odbojkašice Ezačibašija doživele su šokantan poraz od Koneljana, čime su završile takmičenje u Ligi šampiona u četvrtfinalu. Pored loše partije, turski gigant bio je neprijatno iznenađen i radom sudija koje su zadužene za čelendž. Koji video se gledao u četvrtom setu?

Komentari (3)

Vlada

Kakav previd ali mi nije jasno gde je drugi sudija gleda???

Odgovori 5 0

Indian Wells

Krada

Odgovori 18 0

Naca

Zao mi zbog nase Tijane...mada su Italijanke igrale savrsenu odbojku..

2 0

Kovačević jednom rukom - za špice

Odbojkaši Lubea poveli su 2-0 u polufinalnoj seriji protiv Trentina, ali je potez odbojkaša poraženog tima Uroša Kovačevića, kada je jednom rukom blokirao Cvetana Sokolova jedan od poena koji su obeležili utakmicu.

Brutalni nokaut srpskog kik-boksera! (VIDEO)

Srpski kik-bokser Slobodan Mijajlović brutalno je u Mariboru nokautirao slovenačnkog borca Sama Petjea u kategoriji do 71 kilogram. Domaćem kik-bokseru odmah je ukazana prva pomoć, a iz ringa je iznešen na nosilima.

Engapet iz reklama – kao Mijić i Vanja Grbić nekad!

Ekipa Zenita savladala je Peruđu sa 3-2 u setovima u prvom meču polufinala Lige šampiona, a sredinom 5. seta viđen je ključni detalj. Ervin Engapet bio je više nego požrtvovan, spasao je loptu iz reklama i pri tom zaradio ozbiljan udarac, ali je njegov tim osvojio poen i posle dobio meč. Svaka čast!

Mali prst ne laže - velika greška sudija u LŠ (VIDEO)

Na utakmici Lige Šampiona za žene između Koneljana i Fenerbahčea, sudije su oštetile gostujući tim koji vodi Zoran Terzić. Pri rezultatu 23:23 u drugom setu, nisu sudile blok-aut, iako se jasno vidi da je lopta zakačila mali prst domaće igračice.