Tenis

17.06.2019 | 18.21

To je Monfis... Kako čovek da mu ne aplaudira? (VIDEO)

Gaël Monfils

Gael Monfis oduvek je bio poznat kao veliki zabavljač na teniskom terenu. Prvog dana turnira u Haleu ponovo je oduševio navijače, iako je zadovoljstvo kratko trajalo. Francuz je oduševio poenom da bi na kraju ipak izgubio od Pjera-Iga Erbera 7:6 (6), 6:4.

Rale

Legenda! Ovog coveka prosto morate gotivit...

Odgovori 38 0

Čudesan poen Krajinovića u Umagu (VIDEO)

Srpski teniser Filip Krajinović pobedio je Taro Danijela na startu turnira u Umagu, a publiku je oduševio čudesnim poenom u ranoj fazi meča.

Efektan kraj iscrpljujućeg meča za Krajinovića

Srpski teniser Filip Krajinović uspešno je započeo takmičenje na turniru u Umagu pobedom nad Japancem Tarom Danijelom, ali je do trijumfa došao tek posle više od dva sata igre sa 7:5, 7:6.

Ne, to nikako nije bilo obično finale... (VIDEO)

Novak Đoković je u nedelju u Londonu osvojio petu titulu na Vimbldonu. U nezaboravnom finalu pobedio je Rodžera Federera u pet setova i stigao do 16. Gren slem trofeja u karijeri.

Loptica u telo, prekorni pogled, bez izvinjenja (VIDEO)

Jedan od zanimljivijih poena u finalu Vimbldona između Novaka Đokovića i Rodžera Federera desio se u 13. gemu petog seta. Oba igrača su bila na mreži, Novak je gađao Rodžera u telo i osvojio poen, posle čega je usledio prekorni pogled Švajcarca, ali ne i Đokovićevo izvinjenje.