Tenis

22.06.2019 | 18.28 > 18:29

Lajani pomešao imena - ko je Feliks, a ko Feli? (VIDEO)

Feliciano Lopez

Pred početak duela između Felisijana Lopeza i Feliksa Ože Alijasima, sudija Mohamed Lajani napravio je malu opasku i Lopezu se obratio sa "Feliks".

Koji je najlepši Novakov vimbldonski poen? (VIDEO)

Novak Đoković peti put osvojio je Vimbldon, osvojio je mnogo važnih i lepih poena, a evo i 10 najboljih – drop šotovi, bekhend paralele, volej, pasing… Koji je vaš izbor?

Čudesan poen Krajinovića u Umagu (VIDEO)

Srpski teniser Filip Krajinović pobedio je Taro Danijela na startu turnira u Umagu, a publiku je oduševio čudesnim poenom u ranoj fazi meča.

Efektan kraj iscrpljujućeg meča za Krajinovića

Srpski teniser Filip Krajinović uspešno je započeo takmičenje na turniru u Umagu pobedom nad Japancem Tarom Danijelom, ali je do trijumfa došao tek posle više od dva sata igre sa 7:5, 7:6.

Ne, to nikako nije bilo obično finale... (VIDEO)

Novak Đoković je u nedelju u Londonu osvojio petu titulu na Vimbldonu. U nezaboravnom finalu pobedio je Rodžera Federera u pet setova i stigao do 16. Gren slem trofeja u karijeri.