You Tube

Tenis

12.10.2019 | 13.55 > 13:59

Jeste li ikad videli ovo: Mari odigrao 's druge strane'

Na polufinalnom meču dublova u Šangaju Džejmi Mari je izveo neobičan potez kojim je spasao brejk loptu u petom gemu drugog seta. Britanac je prišao mreži i udario lopticu 's druge strane'. Sudija nije reagovao, ali se na društvenim mrežama povela priča da li je udarac regularan. Kako vama izgleda?

Protiv Rafe nikad nije gotovo... (VIDEO)

Rafael Nadal je u drugom kolu ATP finala u Londonu pobedio Danila Medvedeva sa 2:1 u setovima. Španac je u trećem setu gubio 5:1 i Rus je imao meč loptu, ali protiv Rafe nikad nije gotovo...

Velika trojka na okupu - da li su zaista prijatelji?

Đoković, Federer i Nadal zajedno na jednom mestu. Najbolji teniseri današnjice gostovali su u jednoj emisiji i ćaskali o različitim temama.

Đoković psovao naglas, kome je bilo upućeno? (VIDEO)

U trećem setu duela sa Timom, Novak Đoković je iz besa počeo da psuje, šta je mogao biti razlog za ovakvu reakciju?

"Tim hrabriji, nema plana B kada mu sve ulazi" (VIDEO)

Novak Đoković je posle poraza od Dominika Tima u drugom kolu finalnog Mastersa u Londonu za Sport Klub rekao da je njegov protiv protivnik bio hrabriji. Dodao je da nije mogao da ima plan B kada protivniku sve ulazi, a da igra iz sve snage. Poručuje i da je protiv Rodžera Federera plan pobeda.