Tenis

16.09.2020 / 16.42

Uspešan start u Rimu: Najbolji momenti Đokovićeve pobede nad Karuzom

Nakagami ispisao istoriju u Aragonu! (VIDEO)

Vozač LCR Honde Takaki Nakagami došao je do prve pol pozicije u kraljevskoj klasi, pošto je trijumfovao u kvalifikacijama pred 11. trku sezone Moto GP šampionata Veliku nagradu Teruela. On je prvi Japanac koji je bio najbrži u kvalifikacijama u najjačoj kategoriji još od Makota Tamade 2004. godine.

Kao na plaži: Magija Antonija za vođstvo protiv Sitija

Fudbaleri Vest Hema i Mančester Sitija remizirali su u meču šestog kola Premijer lige rezultatom 1:1. Domaćin je poveo sjajnim golom Majkla Antonija u 18. minutu. Izjednačenje i bod gostima iz Mančestera doneo je Fil Foden pogotkom u 51. minutu.

Zakucavanje Šakila Mekisika za špice!

Košarkaš Olimpijakosa Šakil Mekisik izveo je sjajno zakucavanje u utakmici petog kola Evrolige protiv Bajerna iz Minhena. Pirejci su poraženi rezultatom 74:68.

PR: Da li su Real i Barselona sada u ravni sa ostalima?

Prošlog vikenda Real i Barselona su izgubili u istom danu i to pred međusobni susret u El klasiku, koji od 16 časova možete da pratite na Novoj Sport. Mnogi se pitaju da li su oni sada izjednačeni sa ostalima, a Ivan daje svoje mišljenje o tome u ovonedeljnoj epizodi Mozzart Piramide radosti.