You Tube Sport Klub

Tenis

13.07.2019 | 22.56 > 22:57

Halep za SK: Novak i Rodžer su veliki šampioni (VIDEO)

Rumunka Simona Halep je posle pobede u finalu Vimbldona protiv Simone Halep u izjavi za SK istakla da je ponosna i da trijumf mnogo znači za njenu zemlju.

Komentari (4)

Logitech

Nolo nije sampion, samo Federer.

Odgovori 1 4

Mastoor

Знао сам да је Цвија наш човек. Ето, није му сметало да каже да је из Србије, а ова Влајина се и даље нешто фолира, као не зна српски него овај мора да је интервјуише на енглеском.

Odgovori 19 7

Miljan

znas li ti rumunski majstore, sta je s tobom.

6 13

Ivanišević i Rafter, 18 godina kasnije (VIDEO)

Goran Ivanišević osvojio je čuvenu titulu na Vimbldonu 2001. godine pobedom nad Patrikom Rafterom u finalu u pet setova. Osamnaest godina kasnije, njih dvojica našli su se u Umagu i odigrali egzibiciju. Pogledajte kako je to izgledalo.

Koji je najlepši Novakov vimbldonski poen? (VIDEO)

Novak Đoković peti put osvojio je Vimbldon, osvojio je mnogo važnih i lepih poena, a evo i 10 najboljih – drop šotovi, bekhend paralele, volej, pasing… Koji je vaš izbor?

Čudesan poen Krajinovića u Umagu (VIDEO)

Srpski teniser Filip Krajinović pobedio je Taro Danijela na startu turnira u Umagu, a publiku je oduševio čudesnim poenom u ranoj fazi meča.

Efektan kraj iscrpljujućeg meča za Krajinovića

Srpski teniser Filip Krajinović uspešno je započeo takmičenje na turniru u Umagu pobedom nad Japancem Tarom Danijelom, ali je do trijumfa došao tek posle više od dva sata igre sa 7:5, 7:6.