Biciklizam

19.05.2019 / 18.02

Điro: Roglič dominantno osvojio devetu etapu!

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Taremi pogodio i pocrveneo

Fudbaleri Rio Avea savladali su Žil Visente rezultatom 1:0 u poslednjoj utakmici 13. kola prvenstva Portugala.

"Nema šanse da se uskoro vratim u Premijer ligu"

Trener kineskog Dalijan Jifanga Rafael Benitez ne planira da se vrati u Premijer ligu Engleske u skoroj budućnosti.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.

Dejvis i Batler igrači nedelje u NBA

Centar Los Anđeles Lejkersa Entoni Dejvis i bek Majamija Džimi Batler proglašeni su za igrače nedelje u NBA ligi.

Beli i Bobi za 10, Vasa i Milutinov blistaju

Nemanja Bjelica odigrao je, prema sopstvenim rečima, jednu od najboljih partija u karijeri, u pobedi svog Sakramenta nad Dalasom zabeležio je 30 poena, 7 skokova i 4 asistencija.

Crnoj seriji je kraj: Tobdžije preokretom srušile WHU

Fudbaleri Arsenala prekinuli su niz od sedam mečeva bez pobede u Premijer ligi, pošto su u londonskom derbiju, u okviru 16. kola, savladali Vest Hem na strani sa 3:1.

Bogdan verovatno u timu, povratak Beglija?

Košarkaši Sakramenta u utorak ujutro (2:00) gostuju u Hjustonu, a još se ne zna da li će u timu biti Bogdan Bogdanović.

Kako protiv zime? Nejmar 'maskiran' na treningu (VIDEO)

Fudbaleri PSŽ u sredu u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona dočekuju Galatasaraj u utakmici koja za Svece nema takmičarski značaj.

Katai slobodan: Da li je povratak u Zvezdu realan?

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde zvanično je postao slobodan agent, pošto je njegova saradnja sa Čikago Fajerom završena.

"Mislio sam da je Prosinečki smeće, a on genije"

Nekadašnji fudbaler Portsmuta Geri O'Nil u superlativima je pričao o Robertu Prosinečkom, s kojim je bio saigrač u sezoni 2001/02.

Platili 6 od 17 rata: Đorđević tužio PAO zbog 350.000

Srpski trener Aleksandar Đorđević podneo je tužbu protiv bivšeg kluba Panatinaikosa zbog zaostalih dugovanja.

Za MVP Svetske serije novi ugovor i 245 miliona dolara

Stiven Strasburg dogovorio je novi, sedmogodišnji ugovor sa Vašington Nešnalsima vredan 245 miliona dolara.

Odense i Olborg podelili bodove

Fudbaleri Odenzea i Olborga remizirali su u 19. kolu danske Superlige rezultatom 0:0.

Engapet uhapšen u Brazilu

Odbojkaš Zenita iz Kazanja Ervig Engapet uhapšen je u Brazilu zbog seksualnog uznemiravanja, prenose tamošnji mediji.

Ferštapen: Mogu do titule, radimo na tome

Vozač Red Bula Maks Ferštapen priznao je da nije razmišljao o svojoj budućnosti u timu čije je sedište u Milton Kinsu u Engleskoj, kao i da mu je fokus da sledeće sezone napadne titulu.