Fatih Terim,najveci turski trener.. Treba da mu podignu spomenik ispred TT arene. Kako se vratio na klupu posle suspenzije,tako su krenuli da melju. Galata igracki tesko da je bolji od Istanbula. Ili od Besiktasa. Ali imaju maga na klupi,koji je uspeo da napravi dobitnu kombinaciju od grupe prosecnih fudbalera.. Bosforski Ferguson!!!

Ok

Uff jako tesko osvojiti namestenu titulu,odigrali svaku mogucu utakmicu prelaz

Odgovori 42 9

Spanulis07

dosli su prelaz samo sa Bursom i danas u derviju zasluzeno. Proslo kolo im je sudika poklonio penal. Ja sam prstio mnogo utakmica Turske lige poslednje dve godine. Vise su pomagali tokom sezone Basaksehiru sudije nego Galati. Galata je bolji i jaci tim. Igra lep fudbal. Basaksehir igra kukavički, kao Italijani.

10 7

Ok

@Spanulis07 Ja kad god sam gledao oni su u 90+ minutu do pobede.Prvo poluvreme GG ili prelaz to je turska liga

5 3

Utakmica sezone: Crno-beli se bore za Evropu sa Moldeom

Fudbaleri Partizana večeras protiv Moldea igraju prvu utakmicu plej-ofa za Ligu Evrope.

Kovačević za SK: Bićemo bolji s novim selektorom

Srpski odbojkaš Uroš Kovačević uveren je da će reprezentacija imati dodatni motiv pošto je dobila novog selektora.

Borjan: Penal? Sudije su tako odlučile...

Golman Crvene zvezde Milan Borjan uveren je da će njegov tim i drugu godinu zaredom igrati u grupnoj fazi Lige šampiona.

MLS: Raspucani Vela, DC ne može bez Runija

Fudbaleri Los Anđelesa zabeležili su petu pobedu u nizu, pošto su na svom terenu savladao San Hoze sa 4:0.