Getty Images/Stuart Franklin

27.05.2019 / 22.26

Union Berlin za istoriju, Švabe ponovo u Cvajti

agruja 84

Jedva cekam berlinski derbi od naredne sezone:) Union je Inace skroz retro klub, sve cetiri tribine su za stajanje, semafor je starinski odnosno lik menja rezultat rucno s tablama. Takodje, navijaci su vecinski vlasnici kluba. Oni su sve ono sto je susta suprotnost modernom fudbalu i kao takvi ce sigurno imati podrsku neutralnih ljubitelja. Imaju navijaca I u meni za sigurno

Odgovori 102 0

Ajvar

Vidi se da si pionir, posto su osvedoceni komunisti...

1 4

Zivan

Imao je Union i dve stative i dosta bolje sanse od Stutgarta

Odgovori 56 1

Dallas 77

Jedini veliki klub iz Berlina je bio Dynamo Berlin, koji je upropasten posle ujedinjenja Nemacke, kao bio klub Stazija...Herta Berlin, Union Berlin, Tenis Borusia Berlin to je vecita druga liga !!!

Odgovori 35 12

Sanel

znas li pricu kako je stizao Dinamo Berlin do titula!??? UNION BERLIN je najveci klub iz Berlina!

13 1

Ajvar

Dinamovi su i dalje aktivni navijaci, klub je razoren. Oni su levicari, glavna ekipa u Berlinu. Steta drzava ih sabotira zbog Rusa i Stazija :)

4 0

Joca S

Ako je to tačno onda nije šteta što su ga rasturili. Naš fudbal bi bio mnogo zdraviji kada bi se zakon primenjivao i na državno-sportske projekte.

0 0

Remi šampiona, nemilosrdni LASK brojao do sedam

Šampion Austrije Salcburg remizirao je sa Šturmom u Gracu 1:1, u 11. kolu austrijske Bundeslige.

CSKA nastavlja sa pobedama, poraz AK Barsa

U duelima odigranim u subotu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi CSKA je nastavio sa pobedama, a lider Istoka AK Bars je doživeo poraz.

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...

Ali: Moramo na terenu da pokažemo da smo svetska klasa

Totenhem je do boda u duelu sa poslednjeplasiranim Votfordom došao golom Dele Alija u 86. minutu. Fudbaler Pevaca rekao je da mu je taj pogodak doneo olakšanje.