Није у праву, много мотивисани је Партизан,добили и Арену,сада ђе их убацити у Евролигу!!!

Krle

Samo zbog sudija.

4 3

Mika

aha..pa poznato je da Zvezda gepekuje sudije, upada u svlacionice...vrse pritisak na svaku odluku. Razmisljaj malo, nije tesko!!!!!

3 2

Deki

Nema tu favorita. Derbi je to. Kidace jedni druge do maximuma. Bice neizvesno.

Odgovori 12 9

KublajKan

Daj onda Pecarskom 20 minuta u proseku na svakoj utakmici finala. Ej, samoživi i sujetni, prodavcu magle, ko te ne zna...

Валди

снс клуб јесте, ал овај лик никако није смешан. Озбиљан тренер, за разлику од нашег помоћног

17 12

Mike

@Milano79 - nas pomocni je kao neka zmija. Nikad nista ne progovara...

9 2

Perišić za SK: Cilj je titula, opasni su Partizan i Kom

Aleksa Perišić, mladi i talentovani krilni igrač, tokom leta je dres Partizana iz Tivta zamenio dresom Lovćena sa Cetinja.

Tumbaković: Nije dobro da primamo golove od slabijih

Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković govorio je za medije o šansama Srbije u nastavku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, kao i o igri iz Viljnusa.

Džumhuru 5 poena u drugom setu i eliminacija u 1. kolu

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur završio je učešće na ATP turniru u Mosvi na samom startu – bolji od 27-godišnjeg Sarajlije bio je Francuz Adrijan Manarino rezultatom 2:0 (7:6 (2), 6:0).

Mitrović na gol od Mitića, još 7 koraka do Bobeka

Napadač londonskog Fulama Aleksandar Mitrović sve je bliži tituli najboljeg strelca u istoriji srpske reprezentacije. Snažni ofanzivac je sa dva gola u Viljnusu stigao do 31. pogotka na 54 nastupa za Srbiju.