Ekipni

17.06.2019 / 05.04

MLB: Katastrofa Hjustona, Dodžersi dobili Kabse

Suares blista posle debija: Fantastičan osećaj!

Novi fudbaler Atletika Luis Suares nije skrivao zadovoljstvo posle debija za Jorgandžije u kojem je upisao dva gola i asistenciju.

Brus iskren: Ovo je suludo, VAR će sve uništiti

Iako je njegova ekipa zahvaljujući VAR tehnologiji uspela da stigne do boda na gostovanju Totenhema, menadžer Njukasla Stiv Brus bio je iskren i objektivan...

Tri od tri: Bristol siti prati Reding

U nedelju je pobedama Bristol sitija i Bornmuta kompletirano treće kolo Čempionšipa.

Ćorić ispao od 106. na svetu!

Borna Ćorić, 24. nosilac na Rolan Garosu, iznenađujuće je eliminisan već u prvom kolu, pošto je bolji od njega bio Norbert Gomboš 6:4, 3:6, 6:3, 6:4.

Budućnost slavila protiv Rudara u Pljevljima

Fudbaleri Budućnosti, iako umorni od duela sa Sarajevom u kvalifikacijama za Ligu Evrope, pobedili su Rudar iz Pljevalja u petom kolu šampionata Crne Gore sa 2:1.

Raspucani Fejenord, samo bod za PSV

PSV više nema maksimalan učinak u holandskom šampionatu. Tim iz Ajndhovena igrao je nerešeno 1:1 u trećem kolu na gostovanju protiv Heraklesa. Oba gola su pala iz penala. Domaći su poveli u 31. minutu preko Vlita, a izjednačio je Maks u 51. minutu.

LASK rutinski do tri boda

Fudbaleri LASK pobedili su Volfsberger na svom terenu u trećem kolu Bundeslige rezultatom 3:1

Šahtjor u gradskom derbiju bolji od Olimpika

U duelu dva kluba iz Donjecka, Šahtjor je bio bolji od Olimpika 2:0 i zabeležio drugu pobedu u ukrajinskoj ligi.

Bizli uhapšen zbog droge i "ukradenog predmeta"

Košarkaš Minesota Timbervulvsa Malik Bizli uhapšen je u subotu zbog posedovanja narkotika i "ukradenog predmeta".

Svetski kup: Bronza i za Kristinu Bedeč

Odličan dan za srpski kajak na Svetskom kupu u Segedinu zaključila je Kristina Bedeč osvajanjem bronzane medalje u disciplini 5000 metara. Kroz cilj je prošla za 22:22,70 minuta, a srebro joj je izmaklo za samo 26 stotinki. Slavila je Mađarica Bodonji (22:21,89), ispred Nemice Šmit (22:22,44).

Venus: Vidimo se 2021!

Američka teniserka Venus Vilijams istakla je posle poraza od Ana-Karoline Šmijedlove da je protivnica bila odlična, ali da su uslovi drugačiji u odnosu na ono na šta se spremila.

Metalac slavio u Kruševcu, minimalac Proletera

Golom Miloša Vranjanina u drugom minutu sudijske nadokande, Metalac iz Gornjeg Milanovca savladao je u Kruševcu domaći Napredak 2:1 u devetom kolu Superlige Srbije. U drugom meču dana Proleter iz Novog Sada bio je bolji od Novog Pazara 1:0.

Novi dres, stare navike - Suares već trese mreže u Atletiku (VIDEO)

Luis Suares je na debiju za Atletiko Madrid postigao dva gola i pokazao kakvo će biti pojačanje za ekipu Dijega Simeonea.

Dan II: Srpski duel, Tim i Rafa, Serena...

Drugog dana na Rolan Garosu gledaćemo dvojicu srpskih predstavnika, i to u međusobnom okršaju – Filip Krajinović na Nikolu Milojevića, treći po redu na terenu broj 9, posle duela Nišioka – Ože-Alijasim i Zarazua – Žakemo, dakle oko 15.00.

"Loptice? Ne bih dao ni psu da ih žvaće!"

Britanski teniser Dan Evans izgubio je od Keija Nišikorija u pet setova na startu Rolan Garosa, a i on je još jedan u nizu tenisera koji su nezadovoljni Vilsonovim loptama umesto Babolatovih.