Đape

Pravi potez🤗🤗🤗

Odgovori 47 2

Dragutin

Odličan potez, bravo Boriša! Ove sezone je unapredio igru u odbrani na strani pomoći i u većinu utakmica začinio efektnim blokadama. U napadu mora još mnogo poraditi i ubaciti nove elemente osim šuta za tri poena. Mora ići na ulaz do kraja kao protiv Budućnosti u Pioniru u ligaškom delu sezone. Mora da poradi u napadu kada primi loptu on sada stane i ne spušta loptu na parket. Mora da ubaci igru sa loptom i unapredi ulaz i ide na atraktivna zakucavanja, ali i igru leđima, neki poluhorog, flouter jer ima meku ruku. Na skoku je aktivan, ali mora biti još aktivniji naročito u napadu.

Odgovori 66 2

SRB-VR

Treba mu vise slobode u napadu, jer kad pogresi Tomic ga izvodi, a Faje ni kad napravi 10 gresaka ne izlazi iz igre. Vidi se da je u grcu u napadu zato i stane sa loptom i ceka igraca da mu je uruci, ako mu trener pruzi vise slobode bice on 💣. Novi Q. Miller 😁 sa boljom odbranom.

37 4

Raca

Steta opet ce da dovedu skupa pojacanja i nema minuteze za njega Dobroca i druge perspektivne igrace. To je kaze Coki u interesu stpske kosarke.

7 31

Tumbaković: Nije dobro da primamo golove od slabijih

Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković govorio je za medije o šansama Srbije u nastavku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, kao i o igri iz Viljnusa.

Džumhuru 5 poena u drugom setu i eliminacija u 1. kolu

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur završio je učešće na ATP turniru u Mosvi na samom startu – bolji od 27-godišnjeg Sarajlije bio je Francuz Adrijan Manarino rezultatom 2:0 (7:6 (2), 6:0).

Mitrović na gol od Mitića, još 7 koraka do Bobeka

Napadač londonskog Fulama Aleksandar Mitrović sve je bliži tituli najboljeg strelca u istoriji srpske reprezentacije. Snažni ofanzivac je sa dva gola u Viljnusu stigao do 31. pogotka na 54 nastupa za Srbiju.

Rasizam i fijasko domaćih u Sofiji, Turskoj bod sa FR

U ponedeljak uveče igrali su se mečevi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a do ubedljivih pobeda došle su selekcije Engleske, Albanije i Islanda, dok je svetski prvak, ekipa Francuske, remizirala sa Turskom.