Tenis

16.07.2019 / 20.34

Mladi Španac namestio meč u Švedskoj?

Jaja

NIje ovo nista cudno za njega. Decko mislim da ima neke probleme sa povredom i to bas ledjima. Ili preterano jako namesta meceve, ali ovo je sablon koji sam kod njega video vise puta, ako se mec oduzi krajem drugog seta krece da puca i onda u trecem potop. Isti scenario bukvalno kao u kvalifikacijama za Wimbledon, izgubio isto ovako od nekog Japanca ne secam se imena

Odgovori 10 0

Sinisa

Dozivotno ostraniti iz tenisa pa ce biti nauk drugima

Odgovori 14 13

Ivanilis

Dominirao vecim delom meca? Ako je veci dio meca prvi set onda da, ova recenica ima smisla. Citav drugi set nije se mogao sastaviti na servisu, istim ritmom nastavio i treci set, a ni u prvom nije blistao. Ne vidim sta je sporno, sasvim uobicajan mec dvojice pjetlica.

Odgovori 37 16

Singl

Ipak je čudno, imao je set, 4:2 i brejk loptu za 5:2. Nije normalno da servira za meč u prvom kolu nekog bezze turnira i toliko se uplaši da počne sa 0:40, pa isto tako i sledeći svoj servis gem... Definitivno sumnjivo.

0 1

Uživo: Srbija popustila, Italijani prete

U 13 i 30 srpska košarkaška reprezentacija igra protiv Italije na turniru u Šenjangu. Srbiji je to prvi pripremni meč u Kini, a posle njega slede još dueli sa Novim Zelandom i Francuskom. Tekstualni prenos meča možete da pratite na sajtu Sport Kluba.

J liga: Inijesta ispratio Toresa u penziju

Sagan Tosu doživeo je težak poraz na svom terenu od Kobea (6:1) u utakmici 24. kola J lige, u kojoj se od fudbala oprostio Fernando Tores.

CSKA se možda na kratko preseli iz Moskve i Rusije

CSKA ima problem jer tokom decembra i januara neće moći da odigra dve evroligaške utakmice u svojoj Megasport areni. To su mečevi sa Panatinaikosom i Armanijem.

Lampard: Jesam li zabrinut? Ne može sve odjendom

Menadžer Čelsija Frenk Lampard smatra da njegov tim očekuje težak meč na gostovanju Noriču.