Vodeni

23.07.2019 / 14.23

Fašinada – jedriličarska fešta u Boki

Đoković: Mogao sam samo da mu skinem kapu

Prvi teniser sveta Novak Đoković smatra da je Danil Medvedev odigrao neverovatno i ne vidi da je bilo mnogo načina da se izbegne poraz u polufinalu mastersa u Sinsinatiju.

Najveća titula za Andreju Klepač

Slovenačka teniserka Andreja Klepač u paru sa Čehinjom Lucijom Hradeckom osvojila je titulu u Sinsinatiju u konkurenciji dublova, posle pobede u finalu nad nemačko-holandskim parom Grenefeld/Shurs u dva seta 6:4, 6:1.

Argentina: Blickrig Rivera za "pad"Aveljanede

U derbiju trećeg kola argentinske Superlige River Plejt je kao gost ubedljivo savladao branioca titule Rasing 6:1.

PL na SK: Lampard traži prvi trijumf, Luka u Šefildu

U nedeljnim mečevima drugog kola Premijer lige sastaju se Šefild Junajted – Kristal Palas i u derbiju dana Čelsi dočekuje Lester

Hazarder Medvedev skinuo Đokoviću krunu u Sinsinatiju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Sinsinatiju, pošto je u tri seta poražen od Rusa Danila Medvedeva 3:6, 6:3, 6:3.

Dieron Foks neće u Kinu, vraća se Smart

Plejmejker Sakramento Kingsa Dieron Foks neće igrati za selekciju Sjedinjenih Američkih Država na predstojećem Svetskom prvenstvu u Kini, a umesto njega u tim bi trebalo da se vrati Markus Smart, javlja Yahoo Sports.

Ivanišević za SK: Nole i Rafa idu preko 20, videćemo dokle...

Goran Ivanišević, legendarni hrvatski teniser, a sad jedan od trenera u stručnom štabu Novaka Đokovića, u intervjuu za Sport Klub je govorio o svojoj karijeri, današnjem stanju u tenisu, a neizostavna tema bila je i ko je najbolji teniser svih vremena.

Francuska silna protiv Argentine, Lesor najefikasniji

Košarkaši Francuske osvojili su turnir u Lionu. Posle Crne Gore (80:72) i Brazila (86:72), izabranici Vensana Kolea pobedili su i Argentinu sa 77:58.

Sančes želi da ode iz Bajerna: Pet minuta je malo!

Vezista Bajerna Renato Sančes krajnje je nezadovoljan činjenicom da je u uvodnom meču Bundeslige protiv berlinske Herte (2:2) u igri proveo samo pet minuta.

Boateng: Serija A je bolja od Bundeslige

Ofanzivac Fiorentine Kevin-Prins Boateng raduje se ostanku u Seriji A, koju smatra kvalitetnijim takmičenjem od Bundeslige.

Milojevićeva poruka pojedincima: Strpljenje na izmaku

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević bio je nezadovoljan igrom pojedinih igrača u teškoj pobedi nad subotičkim Spartakom 3:2.

Najkasnije u veku: Sosijedad u 90+11. iz penala do boda

Golom Mikela Ojarsabala iz penala u 90+11. minutu utakmice prvog kola španske La Lige, ekipa Real Sosijedada osvojila je bod na gostovanju sa Valensijom - 1:1. Taj pogodak igrača Baskijaca je najkasniji postignut u elitnom španskom rangu u 21. veku.

Sivas demolirao Bešiktaš, golman pao bez svesti (VIDEO)

Fudbaleri Sivasa ubedljivo su savladali Bešiktaš na svom terenu u prvom kolu turske Superlige rezultatom 3:0, a duel je obeležila jako neprijatna situacija u kojoj je golman domaćih Mamadu Samasa pao na travu bez svesti.

Kuznjecova stala na put Barti, sa Kiz za titulu

Ruska teniserka Svetlana Kuznjecova napravila je veliko iznenađenje eliminisavši Australijanku Ešli Barti u polufinalu turnira u Sinsinatiju.

U rangu Krosovog projektila - golčina Emrea Kilinča!

Nakon Tonija Krosa na meču Selta - Real, videli smo još jedan prelep gol na fudbalskim mečevima igranim u subotu, igrač Sivas Emre Kilinč spektakularnim pogotkom zapečatio je pobedu svog tima nad Bešiktašom.