Najbolniji način da ispadneš iz trke za medalju (VIDEO)

Dajte molom vas ko bre gleda ovo da li ste normalni ,sto ne govorite nista o nba arena postaje bolja , ne mogu da verum da vam je uzela nba ,a vi i dalje pustajte odbojke ,rukomete u12,u14 i tako te gluposti cenim da kad vam istekte ugovor za ostale sportove i to ce arena uzeti jedino dobro sto vam je oslato je nfl, i ko i svaki negativan komentar vi ovo necete objaviti ,sramota guvite od arene.

Marko

Sve si u pravu brate, neka tuku minuse koliko hoće ali nemaju ništa vise sem premijer lige,evrolige i od americkih samo nfl! Postali ste kao SOS kanal, prenosi lige buducih šampiona i td. Objavite komentar molim! Hvala

1 0

Kimi

E moj br 7...odigrao si odbranu kao da je prvi minut. Sastavljas ga sa zemljom na tri sek do kraja..jos na 9m... Uzas!

Odgovori 24 0

Komi

Prošlo je vrijeme kad si mogao nekoga nekažnjeno da sastavljas sa zemljom zadnji minut.Svirne ti sedmerac pa ti sastavljaj.

4 15

Stefko

Kao slinu je trebao da ga otrese, a on kao pi...

8 0

Kalina sa pola, uz zvuk sirene: Malo za pobedu! (VIDEO)

Nikola Kalinić postigao je sjajan koš sa pola terena na isteku treće četvrtine, ali to nije bilo dovoljno da Fenerbahče savlada Partizan u finalu prijateljskog turnira u Klužu.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu

Raspalio iz prve i skinuo "paučinu" (VIDEO)

Pogledajte sjajan gol Melea Mulenstajna na meču Zvole - RKC, gosti su izgubili 6:2, ali ova majstorija njihovog igrača može im biti mala uteha.