Ozil: Hvala na podršci, Vajlder: Sead može u ring

Ns

Sead je stvarno ljudina👏

Odgovori 77 1

Das'o

Haha...možete li zamislit koliko bi mu tek valjalo za karijeru da je umjesto Ozila bio jedan CR7, ili Messi? Više bi mu to značilo no da je 30 golova postiga u sezoni! :))

Odgovori 63 8

MJ23

Ajd sve cool...bravo za Kolasinca, ali nije mi jasno kako se zna krajnja namjera maskiranih napadaca!?? U Londonu, u kom je svaki kvadratni cm pokriven sa barem 5 kamera neko zeli ne da ukrade, vec da OTME auto... da, bas pametan kradljivac

Odgovori 48 2

Labud Davaoc Ljubavi

džabe kamere kad je otkaz dobilo 20k policajaca pod T May zbog tzv mera štednje. Nema ko da hapsi. Bukvalno banda na mopedima otimaju sve po ulicama. Polivaju se kiselinom ljudi i bodu noževima. London je postao gadan u posl 10 godina.

13 1

MJ23

u moje vrijeme to nije bilo tako... samo pritisnes dugme i bobiji dolaze kroz minutu

AUDAX

Bravo za Kolasinca, vrlo hrabro. Samo sto je on definitvno promasio sport, on i jeste trebao da bude bokser ili dzudista.

Odgovori 80 2

Eh da je bio dzudista imao bi za cevape i burek.

87 1

AUDAX

tako je

25 0

Prazna tribina: Navijači Ajntrahta protiv ponedeljka

Najvatreniji navijači Ajntrahta nisu u ponedeljak gledali poraz svog tima od Uniona u Frankfurtu.

Svi detalji 27. kola PL u samo pet minuta

Celo kolo stalo je još jednom u pet minuta. Uživajte u pregledu 27. kola Premijer lige.

Najbolje odbrane viđene u 27. kolu Premijer lige

U 27. kolu Premijer lige videli smo 28 golova, ali i neke fenomenalne odbrane golmana... Dubravka, Šmajhel, Leno, Loris, Poup...

Klipersi lako sa Grizlisima, Gudurić osam poena

U poslednjem duelu odigranom u NBA u noći između ponedeljka i utorka Losa Anđeles Klipersi su slavili protiv Memfis Grizlisa rezultatom 124:97.