Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images

08.08.2019 / 22.28

LE: Favoriti sigurni, Srbi pogađali, poraz Vlade Ivića

"Od okupljanja do poslednjeg poena - ozbiljna ekipa"

Stonoteniser Srbije Marko Jevtović govorio je za Sport klub posle plasmana stonoteniske reprezentacije Srbije na Olimpijske igre. On je istakao da je srpski tim bio složan i istrajan na putu ka velikom uspehu, kao i da je to istorijski trenutak za srpski stoni tenis.

Ludilo od meča - 4 promašena zicera u prvih 15 minuta (VIDEO)

Na utakmici Barnli - Norič viđeno je čak četiri promašena zicera u prvih 15 minuta, pravo je čudo kao rezultat nije bio 1:3 nakon poluvremena, umesto 0:0...

Parker: Ne dirajte mi FA kup, to je istorija

Menadžer Fulama Skot Parker edukovao je svoje fudbalere pred gostovanje Mančester Sitiju u FA kupu.