Lakčević: Imaćemo šta da pokažemo na EP

Fortinajnersi i Vikingsi među stoprocentnima

Posle trećeg vikenda predsezone praktično će rekordan broj timova imati maksimalne tri pobede. Pre ove večeri time se moglo pohvaliti pet ekipa, a njima su se pridružili San Francisko i Minesota.

MLS: Eber rešio derbi Njujorka, poraz Čikaga

Odigran je gradski derbi Njujorka između istoimenog kluba i Red Bulsa. Slavio je domaćin posle preokreta 2:1. Čikago Fajer Veljka Paunovića doživeo novi poraz.

Zidan: Navijači nemaju izbora, moraju da nam pomognu

Real Madrid je u drugom kolu La Lige na Santijago Bernabeu odigrao samo 1:1 protiv Valjadolida. Rezultat koji nipošto nije zadovoljio navijače kraljevskog kluba. Trener Zinedin Zidan poziva na strpljenje.

Šok i neverica: Endru Lak se povlači iz NFL!

Posle najnovije povrede, ko zna koje u nizu, kvoterbek Indijanapolis Koltsa Endru Lak odlučio je da objavi povlačenje, što će i zvanično učiniti tokom dana.

Brazil: Pobede Gremija i Baije

Odigrane su prve dve utakmice 16. kola brazilske Serije A, a pobede su zabeležili Gremio i Baija protiv Atletiko Mineira i Atletiko Paranensea.

Letnji biatlon SP: Rastić 24. na svetu

Dobar rezultat na Svetskom prvenstvu u letnjem biatlonu u Raubiču ostvario je srpski reprezentativac Damir Rastić. On je u disciplini sprint, zauzeo 24. mesto a zaostatak za pobednikom trke Timofejem Lapšinom iz Koreje je minut i 16 sekundi.

Argentina: Prvenac Defense

Najprijatnije iznenađenje prošle sezone argentinske Superlige Defensa i Justicija uspela je da zabeleži prvu pobedu ove sezone, tek u četvrtom kolu i to na gostovanju Himnasiji minimalnim rezultatom.

EP(ž): Turkinje preživele Finsku

U okviru Grupe A Evropskog prvenstva u kojoj se nalaze i odbojkašice Srbije, odigrana su dva meča drugog kola. Grčka je savladala u tri seta Francusku, dok je favorit Turska preživela pravu dramu protiv Finske.

Đoković: Finale Vimbldona jedan od dva najbolja meča

Prvi teniser sveta i branilac titule na US Openu Novak Đoković govorio je o očekivanjima, nedavnom meču sa Federerom u Vimbldonu i drugim stvarima u predvečerje početka četvrtog Gren slema sezone.

Hurkačev prvenac u Vinston-Sejlemu

Poljski teniser Hubert Hurkač osvojio je prvu ATP titulu u karijeri, pošto je u finalu turnira iz serije 250 u Vinston-Sejlemu savladao Benou Pera u tri seta 6:3, 3:6, 6:3.

Dijamantska liga: Rekordi Lajlsa i Klaja

Amerikanac Noa Lajls pobedio je u trci na 200 metara, u okviru mitinga Dijamantske lige u Parizu, rezultatom 19.65 čime je postavio novi rekord mitinga.

Problem sa kolenom: Finalista iz 2017. neće na US open

Bivši finalista US opena Kevin Anderson povukao se sa tog turnira, neposredno pred početak, zbog povrede desnog kolena.

Fener u 90+2. minutu srušio Bašakšehir

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su Bašakšehir na gostovanju u derbiju drugog kola turske Superlige rezultatom 2:1, a pobedonosni gol postigao je Nabil Dirar u 90+2. minutu.

Poljakinji titula u Bronksu posle velikog preokreta

Poljska teniserka Magda Linet osvojila je turnir u Bronksu pošto je u finalu savladala Italijanku Kamilu Đorđi posle poreokreta sa 2:1.

Sarajevo preko Veleža do prvog mesta

Šampion Bosne i Hercegovine Sarajevo pobedio je na svom terenu Velež iz Mostara u šestom kolu Premijer lige rezultatom 2:1.

Preokret i pobeda Napolija u goleadi, gol Milenkovića

Fudbaleri Napolija pobedili su Fiorentinu na gostovanju u uzbudljivom meču prvog kola Serije A posle preokreta sa 4:3. Jedan od strelaca za domaći tim bio je i srpski reprezentativac Nikola Milenković.