Da li je VAR trebalo da poništi gol Sitija za pobedu?

Mnogo je lose sto sada sve kacite na vas YouTube kanal, a ne na sajt, tu u tekstu, cita vas dosta nas iz inostranstva i onda ne mozemo da vidimo video.

Madridista

Pada mi na pamet Ramosova izjava 'sta ce im var kad ne znaju kako da ga koriste'

Odgovori 6 1

Solšer

Ako je ovo ponisteno, onda je i llorente zabio neregularan gol u ligi prvaka, zanimljivo se koristi var

Odgovori 5 9

Pravda!

@xxx ja msm da ti fudbal gledas navijacki,ako se var gleda u 1 situaciji a u drugoj ne,to se druze zove selektivno koriscenje var tehnologije,jad budes fudbal poceo da gledas realno,docices na moje reci

Odgovori 5 0

Sudija

VAR je najveća glupost koja je nekom ikad pala na pamet. Živi bili pa videli koliko će problema da napravi. I već sad se selektivno koristi. I zapamtite uvek će bogatiji klubovi biti sa VAR om u prednosti

Odgovori 4 7

Mada Faka

ako si navijac Reala ili Barse onda var ne valja

6 0

Груја

Људи који су против ВАР-а у већини случајева највише кукају када судија погреши на њихову штету. ВАР је ту да се такве ситуације избегну, када се ломи утакмица да судија утиче на резултат, као прошле године на Реал - Јувентус.

Odgovori 13 3

Pravda!

Po meni,vise je penal bio za MC,nego sto je ovo trebalo svirati,jasno se vidi da decko pokusava da pomeri ruku, a ono je penal za city ko vrata,dok god se VAR bude selektivno koristio,bice ovakvih polemika.

Odgovori 7 6

XXX

@Pravda! - Ja mislim da ti ne znas osnovna fudbalska pravila!

6 4

XXX

Ja ne znam ko jos moze dovoditi u pitanje ispravnost ove odluke?! Jedino pitanje je zasto u prvom poluvremenu nije konsultovan VAR kod situacije kada se mozda mogao suditi penal za MC?!

Odgovori 22 1

Wizard08

konsultovan je,nista nije javljeno iz sobe.mora da se razume var uopste,znaci sudije u var sobi javljaju ako je nesto promaklo glavnom arbitru,znaci on ne trazi proveru ili bilo sta vec se non stop za crveni,penal,gol i takve situacije proveravaju tv ekrani iz svih uglova i ako ima nesto sumljivo kontatira se sudija.

10 0

Branča

Apsolutno! Ne znam čemu ovo pitanje kad se jasno vidi da je Bask odigrao rukom. Pa VAR je zbog ovakvih situacija i uveden, ne znam čemu tolika buka oko ovako očigledne situacije?!

Odgovori 27 2

Marko

Ja vise ne znam je l se svira ruka svaki put kad lopta udari u nju ,ili ima situacija kad je ruka u prirodnom polozaju pa se ne svira kao u ovom slučaju? Ako moze neko strucan da pojasni.. 😌

NeverniToma

Lamport verovatno nije igrao namerno rukom, ali je promenio pravac lopte koja je otišla direktno Žezusu na noge i dao je gol. Prema tome VAR sudije su bili u pravu i poništili su gol sa pravom.

Odgovori 20 2

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Kalina sa pola, uz zvuk sirene: Malo za pobedu! (VIDEO)

Nikola Kalinić postigao je sjajan koš sa pola terena na isteku treće četvrtine, ali to nije bilo dovoljno da Fenerbahče savlada Partizan u finalu prijateljskog turnira u Klužu.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.