Branča

ALAL!

Odgovori 12 0

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Kalina sa pola, uz zvuk sirene: Malo za pobedu! (VIDEO)

Nikola Kalinić postigao je sjajan koš sa pola terena na isteku treće četvrtine, ali to nije bilo dovoljno da Fenerbahče savlada Partizan u finalu prijateljskog turnira u Klužu.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.