@Prek - pa uzeli su PL pre 3 sezone, ne mogu svake; a ovaj Zapakosta nije bio prva postava ni kod Sarija koliko je loš

Sarri je doveo Kepu, Jorginha, Kovacica, Pulisica i Higuaina. Od nabrojanih je samo Higuain otisao.

Dragorad

"tvoje ime" bravo!

2 0

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Taremi pogodio i pocrveneo

Fudbaleri Rio Avea savladali su Žil Visente rezultatom 1:0 u poslednjoj utakmici 13. kola prvenstva Portugala.

"Nema šanse da se uskoro vratim u Premijer ligu"

Trener kineskog Dalijan Jifanga Rafael Benitez ne planira da se vrati u Premijer ligu Engleske u skoroj budućnosti.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.