Getty images/Michael Regan

23.08.2019 / 22.55

Radost na Vila parku – dva gola u mreži Evertona

Milos Jovic

Everton na žalost bila i ostala prosečna ekipa a imaju perspektivne igrače,pre svega u napadu...stvarno bih voleo da poremete ovu sestorku

Odgovori 20 1

Biskup

Lester

3 10

Bazoo Kazoo

Dok su bili u Arsenalu govorilo se da su Iwobi i Walcott, igraci za ekipe tipa Everton. Vecerasnjom igrom su pokazali da nisu ni za to!

Odgovori 47 5

zzip

ivobi je odigrao sjajnih 20 minuta!i odlicnu sezonu proslu sa 7 asistencija?koji igrac arsenala je imao vise asistencija?oliz 2!

1 1

neki tamo

Celshit ispada lagano!!!!!

Odgovori 13 32

Kometator

Izmijene obavezno napraviti otkaz treneru iwobi kin prva postava obavezno ekipa kosta para i para a nema pobjednicki duh treba 10 utakmica da onda krenu igrati

Nuno Espirito Santo

Niko ziv ne zna kako su danas Andre Gomes i Kalvert Luin odigrali svih 90 minuta. Ubjedljivo najgori bili

Odgovori 50 2

Milos Jovic

A.Gomes toliko loš igrač i stvarno mi nije jasna politika Evertona da kupi lika,jbt

6 3

Rope

Volkot 15 godina igra Premijer ligu i do danas nije naucio da gurne loptu u gol iz idealne pozicije

Odgovori 51 3

Mile

Ocito pratis PL od 2015

2 4

Mushkatla

Bolja Vila, svaka cast. Everton sa kretenskom igrom kao i prvi deo prosle sezone. Nista novo. Njima treba jedno dvaes kola da krenu. Lagano. Gomila izvikanih mediokriteta.

Odgovori 88 5

Branislav

@Mushkatla - minus samo zbog dvaes... školo..

11 59

Marko

Pa sprda se čovek sa tim "dvaes", humoreeee...

51 2

vuk

evo svim dušebrižnicima. prekinut niz od 15 poraza. Bravo Villa

Odgovori 57 3

Ok

Andre Gomes najgori igrac koji se pojavio na terenima Premijer lige,uklapa se u mentalitet Evertona

mihail

@Ok - loša utakmica, ali baš pretera. M. Silva je trebao da menja pola tima na poluvremenu pa i njega, a pre svih u igru je trebao da uđe Dejvis. Everton bez samopouzdanja, loši pod pritiskom a Vila zasluženo do pobede.

41 0

EP: Crna Gora bez finala, bronza sija kao zlato

Reperezentacija Crne Gore u stonom tenisu nije uspela da se plasira u finale ekipnog dela Paraolimpijskog šampionata Evrope u Helsinborgu.

Bakić za SK: Očekujem fenomenalan derbi u Tivtu

Odbrojavanje je počelo. Ljubitelji rukometa u Crnoj Gori od narednog vikenda imaće priliku da prate borbu za titulu i trofej u Kupu, a utisak je da šampionat nikada nije bio kvalitetniji i ujednačeniji.

Pavić za SK: Biće teško, ali moramo da prođemo Benfiku

Košarkaši Mornara obavljaju finalne pripreme za dvomeč koji je u ovom trenutku od vitalnog značaja. U pitanju su dueli sa Benfikom, u kojima će Barani nastojati da obezbede mesto u FIBA Ligi šampiona.

Remi i tri crvena kartona Marseja i Monpeljea

Fudbaleri Marseja i Monpeljea remizirali su u meču šestgo kola francuske Lige 1 rezultatom 1:1.