Odbojka

24.08.2019 / 19.46

EP: Prvenac Hrvatske, Slovenija bez šanse

EP: Istorijska pobeda odbojkaša Makedonije

Odbojkaška reprezentacija Makedonije ostvarila je prvu pobedu u istoriji na Evropskim prvenstvima pošto je u četvrtom kolu grupe C u ljubljanskoj dvorani Stižice bila bolja od Belorusije rezutltatom 3:1, po setovima 23:25, 25:19, 29:27 i 25:20.

Orlovi se vratili u Beograd, nikome nije do priče...

Košarkaška reprezentacija Srbije u ponedeljak uveče letom iz Pekinga preko Minhena doputovala je na beogradski aerodrom Nikola Tesla.

KR prvak Islanda 27. put u istoriji

Fudbaleri KR iz Rejkjavika osvojili su dva kola pre kraja titulu prvaka Islanda, pobedom nad večitim rivalom Valurom 1:0.

Sjajan meč, ali bez golova na Vila Parku

Fudbaleri Aston Vile i Vest Hema podelili su bodove u poslednjoj utakmici petog kola Premijer lige - 0:0.

Šampioni sleteli u Madrid - Gasol, take it easy!

Košarkaška reprezentacija Španije osvojila je u nedelju titulu prvaka sveta savladavši Argentinu u finalu Mundobasketa 95:75.

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Nekadašnji prvi pik produžio ugovor sa Orlandom

Markel Fulc, prvi pik sa drafta 2017. produžio je ugovor s Orlandom Medžikom do kraja sezone 2020/21, prenosi Adrian Vojnarovski.

Srbija posle preokreta do pobede i osmine finala EP

Odbojkaška reprezentacija Srbije posle preokreta pobedila je selekciju Španije sa 3:1, po setovima 21:25, 25:19, 25:19 i 25:20 i sa maksimalnim učinkom dva kola pre kraja grupne faze takmičenja obezbedila plasman u osminu finala Evropskog prvenstva.

Dva gola Kujovića za trijumf Đurgardena

Fudbaleri Đurgardena slavili su u meču 23. kola švedskog Alsvenskana, pošto su na svom terenu nadigrali Helsingborg sa 2:0.

EP: Odličan start Filipa Radovića u Švedskoj

Tokom vikenda, atletičari su osigurali dva mesta na Paraolimpijskim igrama u Japanu, a samo dan kasnije, dva kapitalna koraka ka cilju je ostvario i stonoteniser Filip Radović.

KHL: CSKA siguran, Bars u seriji

Hokejaši CSKA, Barsa i Amura ostvarili su pobede u duelima KHL šampionata odigranim u ponedeljak.

Bašić: Možemo do druge faze, borićemo se

Odbojkaši Crne Gore bez euforije, bez pompeznih izjava, krenuli su na prvo veliko takmičenje u istoriji. Obećali su da će u svakom meču dati sve od sebe, a to za sada i rade.

ATP Mec: Krajinović preko Gojovčika do osmine finala

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u osminu finala ATP turnira u Mecu. On je na startu turnira savladao Petera Gojovčika u dva seta, 7:5, 6:4.

Odense ubedljiv u Silkeborgu

Fudbaleri Odensea pobedili su Silkeborg u poslednjoj utakmici devetog kola danske Superlige - 3:0.

Alanja i dalje lider, prvi poraz Fenera

Fudbaler Alanje slavili su u derbiju četvrtog kola turske Superlige protiv Fenerbahčea rezultatom 3:1.

Nemačka policija u pripravnosti zbog 'kritičnih Delija'

Fudbaleri Crvene zvezde u sredu u prvom kolu grupe B Lige šampiona gostuju Bajernu u Minhenu, a tamošnja policija sa posebnim oprezom dočekuje predstojeći meč.