Automoto

25.08.2019 / 16.31

Moto2: Fernandesu pobeda, Markes izleteo sa staze

SKYVR

Nisam navijac Markeza ali mislim da ce osvojiti titulu ove godine. Steta je kad ovako vozac padne bez duela. Nprm Binder- Gardner je bas prljavo od strane Bindera. Mada je on prljav vozac to je radio i u moto3. Iskreno sam mislio da ce Balda da osvoji titulu i navijao za njega. Fernandez, pametna voznja.

Odgovori 5 0

Ciro di Marzio

Kakvo slavlje komentatora kad je pao mladji Markez... za ne vjerovati!

Odgovori 6 4

BB

Bez obzira na ovaj pad mladji Marquez osvaja titulu

Odgovori 7 3

SK Studio: Marija i Ivan o ATP Dubaiju (VIDEO)

Bilić sigurno korača ka Premijer ligi

Fudbaleri Vest Broma nastavili su sa odličnim partijama i u meču 35. kola Čempionšipa na svom terenu pobedili su Preston rezultatom 2:0.

Bajern praktično u četvrtfinalu, remi u Napulju

Minhenski Bajern ubedljivo je slavio na Stamford Bridžu protiv Čelsija u prvom meču osmine finala Lige šampiona 3:0. Barselona je u Napulju izvukla remi sa golovima 1:1.

Kup CG: Lovćen i Komovi na finalnom turniru

Rukometaši Lovćena i Komova izborili su plasman na finalni turnir Kupa Crne Gore. Momci iz Andijevice su u jednom od derbija pobedili Rudar sa 28:27, dok je Lovćen posle trilera slavio u Baru sa 27:26.