Sport Klub Youtube

25.08.2019 / 18.35

Edersonu samo žuti, da li je Mariner bio blag? (VIDEO)

Andreas

Da je neki igrač iz polja (neko ko nije golman) napravio ovakav faul to bi gotovo sigurno bio direktan crveni. Tako da nema nikakvog razloga da i golman ne dobije crveni za ovakav prekršaj. Velika greška sudije.

Odgovori 1 0

!!!

Ma nije bio blag . Samo naklonjen sitiju i to je to . Moraju ih pogurati

Odgovori 10 0

Milan

Nevezano da li je gol sansa, ali meni je sam ovaj start za crveni... Promasio je sve, isao otvoreno na njega i mogao je da ga povredi... Uz ovaj var, ovo bi trebalo da bude cist crveni.

Odgovori 27 2

?

Ederson rusi igraca prakticno kao poslednji igrac odbrane. Ovo je morao da bude crveni.

Odgovori 22 4

N

Praktično su još 2 igrača ispred gola

2 7

Marko

Ovakav start gde se ulece u igraca, a nigde lopte je za crveni, jos bi igrac bio u gol šansi da je prošao razlog više!

Odgovori 17 1

Dejan

Da je to bilo koji golman iz manje jakog tima uradio dobio bi direktan crveni. Penal nije dosuđen Sitiju, ali je pitanje šta bi se desilo da je Siti imao igrača manje. Da li bi do te situacije uopšte došlo. Mislim da je mala kompezacija bila na delu. Tamo nije dao crveni, tu nije svirao penal,....

Odgovori 21 1

Samo To

Ako je Modrić dobio crveni za onaj start u prvom kolu ovo je zabrana

Odgovori 17 3

Juve

Nzm koja je poenta VAR-a....na ovoj utakmici sudjenje je bilo skandalozno..prvo ovo je moralo da bude crveni a i nije bio dosudjen penal za Siti

Odgovori 24 1

devilion

Nebitno što nije išao direktno na gol,da ga je prošao igrač odbrane nema NIKAKVE šanse da odbrani prazan gol!

Odgovori 20 6

Komentator

Nekako vise mislim da je bilo za zuti, okej bio je ostar start, ali igrac nije bio u sansi za pogodak plus Ederson je isao na loptu, ne sa namerom da pokosi igraca.. Ne znam, sta vi mislite?

Odgovori 7 22

nocobdija

ovo je crveni kao vrata

Odgovori 38 7

Lazar

Za sve je to crveni osim za komentatora.

20 5

Bluberi

@Lazar Naravno da nije crveni jer nije poskednji igrač,jer nije bilo gol šansi jer se dogadja na aut liniji 40m od gola... Treba još?

2 14

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Kalina sa pola, uz zvuk sirene: Malo za pobedu! (VIDEO)

Nikola Kalinić postigao je sjajan koš sa pola terena na isteku treće četvrtine, ali to nije bilo dovoljno da Fenerbahče savlada Partizan u finalu prijateljskog turnira u Klužu.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu