'Bože pravde' za šampionke Evrope: Srbija je na tronu

Lakers

Alave na pare?Moguce kakav smo narod na pare, u sportu se najvise isplati dati poslednji atom.Velike motivacije nebi dobile niujednom drugom poslu.

Odgovori 0 12

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.

Mura nadoknadila 2:0 pa nesrećno ostala bez boda

Mura je poražena na gostovanju Mariboru 3:2, iako je uspela da se vrati nakon prednosti protivnika od 2:0. Primili su gol nesrećno u 94. minutu.

Slovenac "skinuo paučinu" golčinom sa 20 metara (VIDEO)

Igrač Maribora Gregor Bajde postigao je sjajan gol na utakmici sa Murom, majstorski je naciljao i pogodio gornji golmanov ugao, žargonski rečeno skinuo je paučinu.

Potpuni šok za Siti - Ederson primio gol sa 40 metara!

Mančester Siti je primio šokantan gol na utakmici sa Sautemptonom, posle izgubljene lopte na sredini terena, Adams je savladao Edersona koji je bio daleko od gola.