Video

14.09.2019 / 18.26

Bogdanović: Možda je ovo trening za neko buduće finale

Kiža

Gre'ota što ovakvom igrom nije zaradio neku medalju. Za tri koplja bolji od svih ostalih na turniru.

Odgovori 10 0

neBa

🙌🏻🙌🏻🙌🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Odgovori 8 2

Miško

Samo nebo ti je granica majstore. Hvala na primeru koji daješ svima, uvek si bio tu, imaš veliko srce ljudino.

Odgovori 33 2

Lucky

Tako je, uvek je bio uz Srbiju. Ne mogu da objasnim koliko volim ovog momka. Toliko je vaspitan da ga je milina slušati. Uvek odmeren u izjavama, sa puno poštovanja prema svima. Ne zaboravlja gde je ponikao, zna ko je i odakle je. Jednostavno veliki čovek. Pa samo kad se setim koliko mu je bilo krivo posle poraza od Slovenije u finalu EP kada je sam izneo ceo meč, plakao je kao dete.

1 5

Ramos: Čist penal! Kritike? Ovde sam 16 godina...

Kapiten Real Madrida Serhio Ramos ističe da je sudija Huan Martines Munuera doneo pravu odluku da dosudi jedanaesterac za kraljevski klub pri rezultatu 1:1 u 245. klasiku sa Barselonom. Na kraju je bilo 3:1 za Real.

Salcburg slomio Austriju u nastavku

U derbi meču petog kola austrijske Bundeslige fudbaleri Red Bul Salcburga sa 2:0 pobedili su Austriju na gostovanju u Beču.

Remi Veleža i Željezničara u derbiju dana

U subotu su odigrana tri meča 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. U derbiju dana, Velež i Željezničar podelili su u Mostaru bodove.

Tadić strelac u istorijskoj pobedi Ajaksa (VIDEO)

Srpski fudbaler Dušan Tadić upisao se u dugu listu strelaca na meču holandskog šampionata protiv Venloa. On je mrežu domaćeg tima zatresao u 44. minutu, a Ajaks je upisao istorijsku pobedu od 13:0. To je novi rekord holandskog šampionata po broju postignutih golova.

Gasperini: Preuzimam svu odgovornost

Atalanta je u krizi. Vezala je dva poraza u Seriji A uz čak sedam primljenih golova i samo dva data. Trener Đan Pijero Gasperini preuzima odgovornost za ovakve rezultate.

Madervel ubedljiv, Hibernijan sa bele tačke

U tri duela 12. kola Premijer lige Škotske odigrana u subotu pobede su upisali Hibernijan i Madervel. U duelu Sent Džonstona i Dandi junajteda nije bilo golova.

Golčina Kernija za utehu Fulama (VIDEO)

Tom Kerni postigao je utešni gol za Fulam u šestom minutu sudijske nadoknade protiv Kristal Palasa, koji je na Krejven Kotidžu slavio sa 2:1, u meču šestog kola Premijer lige.

Vuelta: Velensu etapa, Roglič ne da crvenu majicu

Pobedu u petoj etapi Vuelte zabeležio je Belgijanac Tim Velens, a prvo mesto u generalnom plasmanu zadržao je Slovenac Primož Roglič.

CBA: Džimer do pobede vodio Spahijine "Patke"

Dva meča kineske košarkaške lige igrala su se u subotu, a do pobeda su stigli Žedžijang Čužu Golden Buls i Peking Daks.

Majstorija Luke Modrića za kraj! (VIDEO)

Luka Modrić postavio je konačan rezultat u derbiju protiv Barselone 3:1 u 90. minutu. Barselona je iz pet utakmica do sada sakupila sedam bodova, a Real Madrid ima 13 bodova iz šest mečeva.

Istorija, Venlo – Ajaks 0:13!

Delovalo je da će to biti rutinski izveštaj o ubedljivoj pobedi Ajaksa. I jeste ubedljiva pobeda Ajaksa, ali ništa svakidašnje nije u neverovatnom izdanju Kopljanika – Venlo je u gostima savladan sa čak 13:0!

Najmlađi: Fati postigao 400. Barsin gol u El Klasiku

Sedamnaestogodišnji fudbaler Barselone Ansu Fati postigao je 400. gol za Barselonu u mečevima sa Real Madridom, ali je na njegovu žalost on bio nedodovljan da Katalnci osvoje bod.

Kako VAR kaže – penal za Real ili ne? (VIDEO)

Serhio Ramos pogodio je za drugo vođstvo Real Madrida u derbiju protiv Barselone iz penala, a sudija je posle konsultacije sa VAR tehnologijom doneo odluku i pokazao na belu tačku. Madriđani su slavili sa 3:1, a konačan rezultat postavio je Luka Modrić golom u 90. minutu.

Paunović čuva vrh

Reding ne staje. Ekipa Veljka Paunovića „raznela“ je Roteram sa 3:0 i ostala na čelu Čempionšipa. Sa dva gola, u 41. i 72. minutu, Jakub Meit najavio je šesti trijumf Redinga u sedmom kolu, da bi konačan rezultat postavio Portugalac Lukas Žoao u sudijskoj nadoknadi vremena.

Mitar bez municije, CP slavio na Krejven Kotidžu

U susretu šestog kola Premijer lige Fulam je zabeležio još jedan poraz, ovog puta na svom terenu od Kristal Palasa 2:0.

Levandovski rešeta, Bajern nastavlja da "melje"

Četiri meča petog kola nemačke Bundeslige igrala su se u subotu popodne – šampion Bajern ostvario je još jedan ubedljiv trijumf, a do pobeda su došle ekipe Borusije Mehengladbah i RB Lajpciga, dok su Union Berlin i Frajburg remizirali 1:1.