Tadić: Još me progoni poraz od Totenhema

Dzoni

Još me peku suze tvoje, što si lila one noći

Odgovori 10 0

Yeah

Uplasili se pobede. Totenhem verovao i kad nije bilo realno i to je to. Jesu dali gol u zadnjem minutu ali nisu srecarski prosli vec bas zato sto su se borili da prodju

Odgovori 17 0

coys

po čemu si zaključio da biste pružili veći otpor nego totenhem? desilo se šta se desilo u prvom minutu, liverpul je umrtvio utakmicu do kraja, niko ništa ne bi mogao da uradi

Odgovori 4 22

Vck

Misli mene gone sve do vasione!

Odgovori 13 2

Ninin najbolji plasman u karijeri, Koko u Top 100

Nina Stojanović najbolje je rangirana srpska teniserka i jedina koja se nalazi u Top 100.

"Znamo da je Jović dobar, samo mu treba vremena"

Nekadašnji fudbaler Real Madrida Mičel Salgado ističe da je Luka Jović odličan igrač, te da mu je samo potrebno vreme kako bi se uklopio u 'kraljevski klub'.

Nadal nikad bliži Đokoviću, razlika samo 320 poena

Na najnovijoj ATP listi Novak Đoković i dalje drži prvo mesto, ali posle poraza u četvrtfinalu Šangaja razlika između njega i Rafaela Nadala je bitno smanjena.

MLB: Astrosi izjednačili posle ekstra ininga

Hjuston Astrosi su savladali Njujork Jenkise 3:2 u drugom meču finala Američke lige. Sada je rezultat u seriji 1:1.