Pepe

Kao Bajern zvezdanu 😂😂😂😂

Odgovori 3 7

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.

Mura nadoknadila 2:0 pa nesrećno ostala bez boda

Mura je poražena na gostovanju Mariboru 3:2, iako je uspela da se vrati nakon prednosti protivnika od 2:0. Primili su gol nesrećno u 94. minutu.

Slovenac "skinuo paučinu" golčinom sa 20 metara (VIDEO)

Igrač Maribora Gregor Bajde postigao je sjajan gol na utakmici sa Murom, majstorski je naciljao i pogodio gornji golmanov ugao, žargonski rečeno skinuo je paučinu.