Tri Srpkinje u „drim timu” Evropskog prvenstva

Milivoje

To su naše lavice!

Odgovori 36 2

Odb

Svaka čast i njima i selektoru Terziću, znam da je mnogima pao u očima zbog davanja medalje, ali kao stručnjak je stvarno neverovatan, on je najzaslužniji za preporod ženske odbojke. Genijalac

Odgovori 75 6

Томаш

Нисам упознат. Коме је дао медаљу?

34 5

sgdp

Pa kome bi mogao da da? Ko sve najbolje zna, ko mora u sve da se meša, ko se pojavljuje i tamo gde mu nije mesto, ko ne prestaje da iskače iz televizora? Imaš jednom pravo da pogađaš.

Porto silovito grabi ka tituli

Fudbaleri Porta sigurno koračaju ka osvajanju 29. titule u istoriji pošto su u 30. kolu Primeire ubedljivi pobedili Belenenšeš rezultatom 5:0.

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Barsa se i dalje nada - Viljareal izbegao katastrofu

Fudbaleri Barselone u jednom od dva derbija 34. kola La Lige ubedljivo su u gostima pobedili Viljareal rezuzltatom 4:1.

Insinje spektakularnim golom presudio Romi

Fudbaleri Napolija pobedili su Romu u derbiju 30. kola italijanskog šampionata rezultatom 2:1.

Mesi i dalje pomera granice

Napadač Barselone Lionel Mesi na gostovanju Viljarealu u 34. kolu prvenstva Španije oborio je lični rekord po broju asistencija u jednoj sezoni.

Matiću dugoročan ugovor na Old Trafordu

Vezni fudbaler Mančester Junajteda Nemanja Matić produžio je ugovor sa klubom sa Old Traforda do leta 2023. godine, prenosi italijanski novinar Đanluka Di Marcio.

Hajduku izmiče Liga šampiona

Novi poraz Hajduka. Od kada su zaseli na drugu poziciju Splićani su vezali i drugi poraz i pali na peto mesto. Ovog puta poraženi su na Poljudu od Osijeka i sada imaju samo teoretske šanse za drugo mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.

Sedmica Olimpije, Maribor u 90+4

Nastavlja se uzbudljiva šampionska trka u Sloveniji. Lider Olimpija slavila je gostima protiv Triglava 7:3, dok je šampion Maribor posle dosta peripetija uspeo da pobedi Muru kod kuće 3:2.

AEK na korak do LŠ, Valbuena promašio penal u derbiju

Fudbaleri AEK kolo pre kraja grčke Superlige nalaze se na korak do plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Mura nadoknadila 2:0 pa nesrećno ostala bez boda

Mura je poražena na gostovanju Mariboru 3:2, iako je uspela da se vrati nakon prednosti protivnika od 2:0. Primili su gol nesrećno u 94. minutu.

Poraz Kopenhagena, Mitilend na pragu titule

Novi poraz šampiona Kopenhagena. Poraz u Orhusu koji bi definitivno mogao da označi primopredaju titule Mitilendu.

Galatasaraj pao u Istanbulu: Trabzon juri Bašakšehir

U derbiju 30. kola tursker Superlige ekipa Trabzona savladala je Galatasaraj sa 3:1.

Sautempton životima branio i odbranio gol protiv Sitija

Fudbaleri Sautemptona pobedili su Mančester Siti u poslednjoj utakmici 33. kola Premijer lige rezultatom 1:0.

PL pregled: Svi golovi sa nedeljnih mečeva (VIDEO)

U nedelju smo gledali četiri duela Premijer Lige, najviše golova viđeno je u remiju Njukasla i Vest Hema (2:2).

Amerikanac potpisao: Samo Partizan!

Doskorašnji košarkaš zemunske Mladosti Trej Dreksel nastaviće karijeru u beogradskom Partizanu, potvrdio je Amerikanac na svom Instagram nalogu. Bek je sa crno-belima potpisao dvogodišnji ugovor.