Alex Livesey/Getty Images

21.09.2019 / 17.30

PL: Siti demolirao Votford

Footy addict

Ne volim City,ali ovo je za poštovanje!U zadnje 2 utakmice su Watford-u dali 14 golova! Bez opuštanja tokom cele utakmice posle 5 datih golova za 18 minuta. Pritom smatram Warford za solidnu ekipu koja je sjajno igrala cele prošle sezone i dogurala do tog nesrećnog finala FA kupa i poraza od 6:0. Istresli su se na njima posle poraza u Norwich-u i instantno vratili samopuzdanje. City ima dugačku klupu i sjajne igrače,ali ne previše jaku odbranu za evropske standarde tako da mislim da neće uspeti da osvoje LŠ.

City©®

@dallas77 everton je potrosio ovog leta 119,7 mil evra ne 10,20mil.

Prek

A ovi kao promenili trenera da bi bili bolji.

Odgovori 32 1

sweden city⚽️

Svaki protivnik je za postovanje!Comon City!

Odgovori 13 8

Dallas 77

...ovo su neki sanjali da se desi Zvezdi protiv Bajerna 18. minut 5:0, ali na njhovu žalost do 80. minuta bilo je 1:0, a i ovi stručnjaci koji laprdaju o defanzivnoj igri...Siti, Bajern, PSŽ, kad ih krene i kad se neko nadigrava, ovako može da prođe, pa makar imao i budžet stabilnog premijerligaša, znači više desetina miliona evra

Odgovori 18 35

Dallas 77

...mada je veći horor tim Everton, čak i od Votforda, ulože i oni desetine milion evra u tim i u 80. minutu protiv Šefild Junajteda imaju posed 75%...šutevi na gol 10-0, u okvir 4-0, a gube 0-1, sami sebi dali gol...u tom kontekstu treba gledati Zvezdu, iz kakve kaljuge, iz trokirane države gde je sve u minusu, dođeš do Lige šampiona i igraš protiv ekipa koje levog beka plate 80 miliona evra, a ovi, što veze sa fudbalom nemaju, komentarišu "bruka, brane se" 😂😂😂

20 4

!!!

Smorili ste i bogu i narodu sa zvezdom...

Grobar

Pričajte vi o čemu hoćete, Siti igra prelep fudbal i samo Bog sami zna kako iko drugi može da osvoji PL, Liga kup i FA kup sem njih⚫⚪

Odgovori 32 28

Ruri

Azijska liga sampiona veoma zanimljiva.Finale verovtano Shity(UAE)vsPlastic Saint Germain(Katar)

Odgovori 11 46

Aca Puška

Inače na 5 se menjaju strane. Takva su pravila.

Odgovori 99 2

.

Drago mi je sto se Bernardo iz utakmice u utakmicu dokazuje kao trenutno jedan od najboljih na svojoj poziciji samo ste se o njemu veoma malo govori

Odgovori 90 0

CZV

Bolji igrac od Sterlinga a manje se prica i manje igra od njega.