Zanimljiv dogadjaj. Danas je Novaku bilo lakše pobediti Iznera nego ubediti dete da izadje na teren.

Odgovori 48 2

Kad blokadom asistirate saigraču za koš (VIDEO)

Džejms Mekadu je sjajno blokirao igrača, a lopta se od table odbila pravo u kontru.

Gol karijere - pao je i Real (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida na gostovanju Majorki doživeli su prvi poraz u sezoni. Jedini pogodak u devetom kolu postigao je 28-godišnji internacionalac iz Obale Slonovače Lugo Junior u 7. minut.

Da li Zvezda ima čemu da se nada u Londonu? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema u 9. kolu Premijer lige odigrali su nerešeno u Londonu protiv Votforda 1:1. Pevci ponovo nisu blistali i uz mnogo sreće došli su do boda tri dana uoči meča Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Da li srpski prvak ima čemu da se nada u Londonu?

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...