Igracina. Dosta raznovrsniji od Robena, lepse ga je gledati, ume da uradi i nesto sto se ne ocekuje. Najbolji par krila koji sam gledao

Zabjelo

Od 2007 valjda.

Odgovori 20 0

Rosi: Bolje nego u Heresu, Vinjales: Najgora trka

Fabrička Jamaha baš i ne može da bude zadovoljna rezultatima, posebno 14. mestom Maverika Vinjalesa koji je i dalje drugi u generalnom plasmanu. Valentino Rosi je zauzeo peto mesto i čini se da je to bio maksimum od fabričke M-1.

Magija broja 33: Tri pobede u jednom danu

Iza nas je uzbudljiv trkački vikend, vožene su trke i u Formuli 1 i u MotoGP, a sve je bilo u znaku jednog broja.

Ferstapen: Mislim da imamo strategiju za Mercedes

Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na legendarnoj stazi Silverston i prekinuo nadmoćni niz Mercedesa, a nakon meča bio je optimističan po pitanju uspehu svog tima na narednim trkama.

Kad date dva gola za dva minuta i praktično rešite utakmicu

Krasnodar je slavio na gostovanju Ufi sa 3:0, a sve je bilo praktično rešeno sredinom drugog poluvremena, kada je Krasnodar postigao dva gola za dva minuta.