Dušan Lajović eliminisan na startu Bazela

��

Bice bolje, mlad si 😂

Odgovori 4 14

Predo

Volim ja Ducija, ima divnu tehniku, ali kako bi nazvali čovjeka, koji je većinu svojih mečeva izgubio nakon dobijenog prvog seta, od mnogo lošijih protivnika.

Odgovori 5 9

Dragon Ball

Ducijeva igra na šljaci i na drugim podlogama je nebo i zemlja. Kao da su to dva različita igrača. Duci na šljaci igra agresivno, sa puno vinera, briše linije.. A na betonu i travi kao da igra neki amater.

Odgovori 23 2

Lačal

Pa u pravu si na neki način. Ali šta misliš kakav je on igrač ovako kada pogledaš celu karijeru.

7 1

Marko

Delimicno se slazem, ali nisi gledao mec. Ovaj mec je Duci odigrao izuzetno agresivno, napadao je skoro svaku loptu, i u prvom setu je crtao po terenu, dok je u drugom igrao isto odlicno ali je jedan trenutak nepaznje odlucio, plus je Albot krenuo odlicno da igra. Treci set je vec krenuo drastican pad u igri Dusana, dok je Albot ostao na visokom nivou, i poraz je bio neminovan. Zaista steta, jer je sveukupno gledao Lajovic odigrao vrlo dobar mec.

2 1

Opet sjajan Bogdan, ali Kingsi ostaju bez gasa

U noći između petka i subote u NBA su se igrala četiri meča, a oslabljeni Bruklin Netsi bili su bolji od Sakramento Kingsa rezultatom 119:106 i zako ostavili timu iz kalifornijske prestonice izuzetno male šanse da se domognu devetog mesta i borbe za plej-of.

Nesuđena Zvezdina zvezda

Pre 64 godine, 8. avgusta 1956. u Milosavcima (opština Laktaši u BiH) rođen je Miloš Šestić, nekadašnji as Crvene zvezde i reprezentativac bivše Jugoslavije.

NHL: Ajlandersi, Kojotsi i Montreal u četvrtfinalu

Hokejaši Njujork Ajlandersa plasirali su se u četvrtfinale istočne konferencije NHL pobedom nad Florida Pantersima sa 3-1 u seriji. Istim rezultatom, Montreal Kanedijansi su bili bolji od Pitsburg Pengvinsa, a Arizona Kojotsi od Nešvil Predatorsa.

Garsija: Samo su retki verovali, Juve ima vanzemaljca

Trener Liona Rudi Garsija izuzetno je ponosan zbog toga što je njegova ekipa uspela da savlada Juventus i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona.