Hehe

Pjetranđelo.

Odgovori 1 0

Maratonski poen nakon koga su igrači jedva stajali na nogama

Na utakmici Superkupa Italije između Lubea i Peruđe videli smo maratonski poen nakon koga su igrači bukvalbno ostali bez daha...

Halep: Dobri uslovi za igru s obzirom na kišan dan

Rumunska teniserka Simona Halep zadovoljna je pobedom nad Sarom Soribes Tormo (6:4, 6:0) u prvom kolu Rolan Garosa na svoj rođendan i ističe da joj vremenski uslovi ne smetaju, iako nisu sasvim laki.

Prvenstvo Srbije u šahu: Muke za „večite“

Ekipno prvenstvo Srbije u šahu u obe konkurencije održava se tokom ove i naredne nedelje. Muškarci se za titulu bore u Rumi, dok dame igraju u Valjevu.

Odenze bolji od Budućnosti, remi Bresta i Đera

Rukometašice Budućnosti poražene su u trećem kolu Lige šampiona od Odenzea u Danskoj sa 30:21 (12:8). Ovo je treći poraz šampiona Crne Gore na startu elitnog takmičenja, posle neuspeha protiv Podravke i CSKA iz Moskve.

Murinjo bez komentara: Penal? Ne želim da me kazne...

Menadžer Totenhema Žoze Murinjo nije želeo da komentariše sudijske odluke na meču protiv Njukasla, već je samo istakao da je njegov tim igrao dobro.

Uh... Da li je ovo promašaj godine? (VIDEO)

Kei Nišikori plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je u pet setova savladao 31. nosioca Dana Evansa – 1:6, 6:1, 7:6 (7-3), 1:6, 6:4. Uz sve dobre poteze na tom meču, videli smo verovatno i promašaj turnira.

Bajern pao: 23 pobede u nizu, pa ubedljiv poraz!

Fudbaleri Hofenahjma pobedili su Bajern na svom terenu u drugom kolu Bundeslige rezultatom 4:1 i naneli Bavarcima prvi poraz u svim takmičenjima posle nepunih 10 meseci!

Najbolji u drumskoj trci: Alafilip je svetski šampion

Francuski biciklista Žilijan Alafilip trijumfovao je na drumskoj trci na Svetskom prvenstvu u Imoli.

Keiju maraton, ispao De Minor, Izner siguran

Kei Nišikori plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je u pet setova savladao 31. nosioca Dana Evansa – 1:6, 6:1, 7:6 (7-3), 1:6, 6:4.

Makedonija: Škendija bolja od Pelistera

Škendija pobedila je kao gost Pelister 3:1 u šampionatu Severne Makedonije. Domaći tim je poveo u petom minutu golom Tanuševa, a izjednačio je Ahmedi u 23. Trijumf lideru doneli su Dorijev u 68. i Ibraimi u 86. minutu iz penala.

Murinju prekipelo, nakon penala otišao u svlačionicu (VIDEO)

Žoze Murinjo nije ni dočekao kraj utakmice sa Njukaslom, nakon odluke sudije da svira penal za goste, on je iz protesta otišao u svlačionicu.

Hamilton kršio pravila, vežbao start van dozvoljene zone

Pre početka trke u Rusiji, Luis Hamilton je vežbao starta van dozvoljene zone, zbog čega se našao pod istragom.

Ruka, VAR i penal za Svrake u 90+7: Spursi bez pobede!

Fudbaleri Njukasla osvojili su bod u Londonu protiv Totenhema, u trećem kolu Premijer lige, golom Kaluma Vilsona iz jedanaesterca u 90+7. minutu - 1:1.

Udineze stvarao šanse, Verona slavila pobedu

Fudbaleri Verone zabeležili su i drugu pobedu u Seriji A. Ekipa Ivana Jurića savladala je na svom terenu Udineze minimalnim rezultatom.

Venus ispala od 161. na svetu, bez pobede na Slemovima

Slovačka teniserka Ana-Karolina Šmijedlova pobedom nad Venus Vilijams 6:4, 6:4 plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa.

Vika: Neću da se žalim, ali postoje pametnija rešenja

Beloruska teniserka Viktorija Azarenka istakla je posle pobede nad Dankom Kovinić 6:1, 6:2 da su uslovi u kojima se meč odvijao bili vrlo nezgodni.