Novak: Pustio sam ruku u 2. setu, jedva čekam Cicipasa

Dusan

Ne znam zasto ne mogu da posaljem komentar.

Odgovori 0 2

Dusan

Cale, dobro tipujes, dao si mu vise gem u prvom setu nego sto je objektivno ali oper, sasvim dobra prognoza.

Odgovori 0 4

Nosmoking

Sta reci, bice tesko...ako pogledamo prvi set danasnjeg meca onda bi to bila igra koja Cicipasu apsolutno ne moze parirati. A drugi je vec neka realna prica, prava energija, samopouzdanje.. Samo da ne dopusti onu sumanutu igru Cicipasa, da ga ne ubaci u masinu kada oseti nekakav problem.. Dakle, hladna glava i ritern i to bi trebalo biti to! Srecno Novak!!!

Odgovori 35 4

Sinke

Cicipasu ne smije da se dopustaju brejk lopte i da gubi servis.Onda serveri dobiju na samopouzdanju i tesko je vratiti brejk.Sjutra maksimalno,iz sve snage,nema popustanja.

Smit za SK: Zadovoljan sam igrom, ali žalim zbog poraza

Poslušajte šta je nakon poraza Aston Vile od Totenhema rekao menadžer Aston Vile Din Smit u izjavi za Sport Klub.

Veseli započeo koškanje, uleteo Kalinić, tuča jedva izbegnuta (VIDEO)

U finalu Kupa Turske umalo je došlo do tuče, kada je Jan Veseli odgurnuo igrača Darušafake Ozmizraka, u gužvu je uleteo i Nikola Kalinić, ali izbegnut je ozbiljniji sukob.

Tobdžije se raspucale u drugom poluvremenu protiv "Svraka"

Arsenal je savladao Njukasl u duelu Premijer Lige sa 4:0, a sve golove londonski tim dao je u drugom poluvremenu. Pogledajte pregled utakmice.

Skandal u Portugalu: Marega zbog rasizma napustio meč! (VIDEO)

Musa Marega, igrač Porta, doživeo je rasističke uvrede od strane navijača na utakmici sa Gimaraešom, nakon čega je odlučio da napusti teren, saigrači su pokušali da ga zaustave, ali je napadač bio uporan.