Alex Caparros/Getty Images

07.11.2019 / 19.08

Od decembra najbolji južnoamerički trener u Barsi?

I♥️VAR

Od decembra? Pa neriješeno sa Dortmundom i poraz u gostima od Intera sa 95% šanse znači LIGA EVROPE. Zašto čekaju ispadanje u LE?

Odgovori 3 7

TheDoctor46

Volio bih ovo vidjeti, mislim da barci treba svjeza krv na klupi, valverde po mom misljenju previse komplikuje igru, pozicije igraca, to barci ne treba, treba da samo igraju jednostavan fudbal kao i prije

Odgovori 18 1

Bane1989

Bravo!!!!

Odgovori 16 0

Sombor

Odavno je jasno svima koji vole Barsu da Valverde nije tip trenera za tim kakav je Barsa

8 0

mislim bilo ko

...samo da se menja nesto

Odgovori 11 0

JM

Tesko, dolje je to jos romantika, bez ozbiljne obrane. Kod nas je to sasvim drugi sport..

Odgovori 16 2

USSR

juznoamericki fudbal si gledao dva puta maks i to samo na kratko...

4 1

Neutralan Navijac

Ovo bi bio pun pogodak

Odgovori 22 1

"Došao sam, video i osvojio. Sad se vratite bejzbolu"

Zlatan Ibrahimović najavio je rastanak sa LA Galaksijem.

Medvedev: Moram još da radim na mentalnom planu

Ruski teniser Danil Medvedev izgubio je meč grupne faze završnog turnira u Londonu od Rafaela Nadala, uprkos tome što je imao prednost od 5:1 u trećem setu. Nakon bolnog poraza 23-godišnji Moskovljanin očekivano nije bio dobro raspoložen.

Serija A: Pobeda Trenina, Lisinac 11 poena

U sredu je na programu u italijanskoj Seriji A na programu bilo pet mečeva – slavili su Modena, Monca, Trentino, Lube Ćivitanova i Zora.

Bećiraj: Igramo za čast i ugled, daćemo sve od sebe

Fudbalska reprezentacija Crne Gore privodi kraju pripreme za meč protiv Engleske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Meč je na programu 14. novembra sa početkom u 20 časova i 45 minuta.