Ismar

VAMOS RAFAAAA !!!!

Odgovori 57 7

Mile

Nadal igra sa 100% snage i 50% znanja.. Nole igra sa 70% snage i 90% znanja.. Um caruje, SNAGA KLADE VALJA.. Nole ce biti OSVAJAC TURNIRA I broj 1 na listi...

Odgovori 56 255

nikola marinovic

Da li je Nadal odustao od Londona?

15 57

Фрфљави

@Zoran K Takav scenario je neizvodljiv :) Fizički, teoretski i u praksi:)

Odgovori 46 252

Rasko R Srpska

Najtezi rival Novaku je Medvedev i verovatno ce sa njim igrati finale, mlad je ima neku netipicnu igru i ne lezi Novaku, a Rafa tesko dalje da dogura od polufinala ako uopste bude igrao, tako da Nole uskoro seda na tron

Odgovori 47 252

Гаги

Ако Новак убаци 80% првих сервиса нико га не може добити....

Odgovori 49 251

ZedaR

Prije nego pisete i odgovarate morate da ubacite matematiku u igru... Da bi novak bio Prvi, bez poraza mora da osvoji turnir i to pod uslovom da Nadal izgubi bar jedan mec prije projektovanog finala sa Novakom :)

Odgovori 51 250

Mastoor

То је тачно што је написао. Чему минуси

50 250

Ronin

Ne bi me čudilo da i ti @Mastoor dobiješ minuse, jer si potvrdio nepobitnu činjenicu, a naravno i ja, jer sam pozitivno ocenio tvoj komentar.

49 250

Don

Mastoor, Ronin, Evo i mene da vam se pridružim za neki minus, mada ja bih bar 234 kom. to mi je jepa cifra.

48 250

Wuk

Momci iznajmite sobu ajde.

219 47

Don

wuk, ti očigledno imaš besplatnu sobu tri obroka i užinu!

14 46

Maja

Zašto čoveku lupate minuse u pravu je. Tada bi Novak imao 60 bodova više od nadala.

2 0

Relja

Najbolje bi bilo da se novak i rafa sastanu u finalu ali da pre toga rafa ima poraz u grupi to bi mozda bio mec godine sa ogromnim ulogom

Odgovori 48 251

Lačal

Ja bi izabrao da Novak bude 1. a da ne osvoji turnir! Takođe bi izabrao da Novak osvoji titulu i da bude 1. I ako on ne priča mnogo o tome mislim da je Nadalu mnogo bitno da budi prvi na kraju godine...

Odgovori 47 251

Ja bih tvoju seku

Pogledaj nik.

217 46

Фрфљави

Да вас питам нешто, а баш ме занима. Који бисте више волели сценарио: Да Новак узме турнир а да остане други. Да Новка буде први а не освоји турнир или да Новак бије Рафу у финалу или полуфиналу а да не буде први? Наравно, било би идеално обоје. Али ако бисмо морали да бирамо.

Odgovori 46 250

Zicer

@Фрфљави - da ne osvoji, a bude prvi.

46 250

Infos

U svakom slučaju da bude prvi, da li će tući Rafu ili ne nije bitno, isto kao što je Rafa došao do prvog mesta bez borbe. A za njihove mečeve ima vremena, ionako Novak vodi, šta ćeš više?

46 250

миксон82

@Фрфљави - ја бих лично волео да буде први на крају сезоне јер се недеље на месту бр1 атп листе броје и меродаван су фактор за најбољег свих времена.... ако буде први на крају сезоне имађе и много више ГОАТ бодова на вечној листи. Уколико то успе поприлично сам сигуран да ђе срушити Федереров број недеља на месту бр.1 следеђе сезоне.

47 250

Voja

Nole da bude prvi na kraju godine, kako god samo da završi prvi

47 250

Zoran K

Da osvoji turnir i da bude prvi, a da Nadala pobedi u polufinalu.

47 250

Маринко

Ја би апсолутно бирао титулу прије бр.1,нек он буде и десети само нек осваја титуле!

48 250

Milos

pa ako bas biram, da dobije rafu u finalu i ostane drugi. To bi bio veliki podstrek za dalje gazenje boranije

46 250

GAJA

Tesko pitanje.Ako osvoji turnir a bude drugi ima svojih prednosti ...jos jedna velika titula Rafa verovatno opet pobedjen ali gubi bar 8 nedelja na prvom mestu a moze se desiti I mnogo vise.Ipak nemora osvojiti a da bude prvi to je na duze staze bolja opcija.

47 250

Ja bih izabrao vase seke

Nik !

50 5

JOVANJJJ

"Sport Klub" pozabavite se činjenicom da je na većini komentara tačno po 250 minusa. To nije normalno i neko vam pravi smetnju. Rešite to.

4 1

Srpkinje "odradile" posao - čeka se poraz Nemica

Ženska rukometna reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno protiv Danske 26:26 na Svetskom prvenstvu i tako ostale u trci za plasman na Olimpijske igre.

Sneg menja raspored u Val d'Izeru

Zbog vremenskih uslova raspored dve trke Svetskog kupa za skijaše u Val d'Izeru, koje su na programu za vikend su promenjene.