Viad

Vidiš da je moguće

Odgovori 27 5

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.

Ovo je ozbiljna košarka? Nestvaran koš, Vasa u čudu

Košarkaš Afjona, Slovenac Gregor Hrovat postigao je neverovatan koš u poslednjim trenucima treće četvrtine duela sa Anadolu Efesa. Vasa Micić je odlično odigrao odbranu, a onda...

PL podkast: Gojko i Ivan o mančesterskom derbiju

Poslušajte novo izdanje PL podkasta o Premijer Ligi, derbi kola na Etihadu kao i ostale duele kola analizirali su Gojko Andrijašević i Ivan Lončarević.