4 1

Bizli uhapšen zbog droge i "ukradenog predmeta"

Košarkaš Minesota Timbervulvsa Malik Bizli uhapšen je u subotu zbog posedovanja narkotika i "ukradenog predmeta".

Svetski kup: Bronza i za Kristinu Bedeč

Odličan dan za srpski kajak na Svetskom kupu u Segedinu zaključila je Kristina Bedeč osvajanjem bronzane medalje u disciplini 5000 metara. Kroz cilj je prošla za 22:22,70 minuta, a srebro joj je izmaklo za samo 26 stotinki. Slavila je Mađarica Bodonji (22:21,89), ispred Nemice Šmit (22:22,44).

Venus: Vidimo se 2021!

Američka teniserka Venus Vilijams istakla je posle poraza od Ana-Karoline Šmijedlove da je protivnica bila odlična, ali da su uslovi drugačiji u odnosu na ono na šta se spremila.

Metalac slavio u Kruševcu, minimalac Proletera

Golom Miloša Vranjanina u drugom minutu sudijske nadokande, Metalac iz Gornjeg Milanovca savladao je u Kruševcu domaći Napredak 2:1 u devetom kolu Superlige Srbije. U drugom meču dana Proleter iz Novog Sada bio je bolji od Novog Pazara 1:0.