Hamilton: Šumaher i ja u istoj rečenici, nadrealno

Ovaj the wolf bas nema sta da radi u zivotu raspisalo se dete verovatno da svima dokaze ko je bolji a sve to sto je napisao je svima dostupno. Dzaba pises sinak.

The Wolf

I dokazao sam! Pročitaj još jedanput komentar i biće ti jasno ko je bolji, izvinjavam se što je pomalo dugačak, verovatno nisi navikao na toliko čitanja.

6 2

M.M.

Preterujete vise sa Sumaherom,Senom i ostalim vozacima iz ledenog doba,to bi isto bilo da uporedjujete Maradonu I Pelea sa danasnjim fudbalerima. Sta mislite da li bi oni iz svojih najboljih dana mogli da se nose sa danasnjim masinama od igraca? Pa taj isti sumaher je vozio ne konkurentni Mercedes I nije osvojio nista,pa ako je sve do vozaca kako nije osvojio titulu

Odgovori 18 8

The Wolf

Lewis Hamilton, 6 titula prvaka sveta, '08, '14, '15, '17, '18, '19, drugi svih vremena. 2 puta vicešampion sveta, '07, '16. 13 sezona. 250 trka. 84 pobede, drugi svih vremena. 88 pol pozicija, najviše u istoriji F1. 62 pol pozicije ostvarene sa jednim timom, Mercedesom, najviše u istoriji F1. 47 najbržih krugova trke, drugi svih vremena. 151 podijum, drugi svih vremena. 145 puta startovao iz prvog startnog reda, najviše u istoriji F1. 33 trke zaredom završio među osvajačima poena, najviše u istoriji F1. Od 250 trka u poenima je završio 213 puta, 85,20%, najviše u istoriji F1. 66 puta završio među osvajačima poena u poslednjih 67 trka, od VN Japana 2016 godine. Na 148 VN bio vodeći u nekom momentu trke, najviše u istoriji F1. Na 18 uzastopnih VN bio vodeći u nekom momentu trke, najviše u istoriji F1. U sezoni 2019, na 19 VN bio vodeći u nekom momentu trke, najviše u istoriji F1. 4 pobede u debitantskoj sezoni, najviše u istoriji F1, deli prvo mesto sa Villeneuveom. 19 pobeda sa vođstvom u svakom krugu trke, najviše u istoriji F1, deli prvo mesto sa Sennom. Prvih 9 trka u karijeri završio na podijumu (2 pobede). Jedini vozač u istoriji F1 koji ima pobedu na trci u svakoj sezoni u kojoj je učestvovao. Osvojio pol poziciju u svakoj sezoni u kojoj je učestvovao. Pobedio na 23 različite VN, najviše u istoriji F1. Pobedio na 26 različitih staza, najviše u istoriji F1. Osvojio pol poziciju na 24 različite VN, najviše u istoriji F1. Osvojio pol poziciju na 27 različitih staza, najviše u istoriji F1. U 13 sezona ima skor od 11:2 protiv svojih timskih kolega. Jedini vozač koji ima pobedu na svakoj stazi koja je trenutno u kalendaru F1 (21). Jedini vozač koji ima pol poziciju na svakoj stazi koja je trenutno u kalendaru F1 (21). Za sve one koji ukazuju na dominaciju njegovog Mercedes tima, podsetiću da oni nisu bili prvaci sveta kada je on stigao 2013. godine. Imao je pomoć talentovane grupe ljudi oko sebe, ali on je bio katalizator, taj koji mora da obavi posao. Mnogi se neće složiti, i to je u redu, ali po meni je Hamilton učinio dovoljno za ovih 13 godina u F1 da dokaže da je najveći svih vremena.

Odgovori 21 16

Ssvos

Jedan je Aerton Sena...jedan jedini, pa onda velika praznina!!!

Odgovori 33 12

Bizmark

Izvini ako ću zazvučati grubo: Glupo je i neumesno porediti bilo koga sa Senom!!!

10 3

f3

Zaboravicete vi Šumahera odma posle 2 pobede Hamiltona za ferrari ! A tek ako osvoji titulu ih ..pa znam ja kako su zviždali na prvoj trci šumaher u ferrari a posle ga slave

Odgovori 18 16

Kiki

Nikada majstore necete biti u istoj recenici...Sumi je bre klasa za tebe..Klasa.....i tacka.

Odgovori 27 45

Vcc

pa bre zasto je sumi klasa za njega.puno je bolji hamilton.

16 7

GordonF.

Naročito način na koji je osvojio prvu titulu 94. ili 97. kada su mu oduzeti svi bodovi zbog "sportskog ponašanja"!

10 5

XXX

To mozes samo sanjati! Sumaher je misaona imenica za tebe i tvoje vozacke sposobnosti! Ali nije samo Sumaher miljama ispred tebe, bilo je tu jos bar 3-4 daleko kvalitetnija vozaca!

Odgovori 24 37

Risto

U ovom slučaju nadrealizam je prošlo vreme, posebno ako se uzme u obzir zanemarljivi, skoro nepostojeći broj propuštanja Hamiltona od strane timskog kolege i ostalih nameštaljki tima!

Odgovori 20 28

Dejan

a Barikelo nije propuštao Šumahera? Pa ni za jednog drugog šampiona se ne vezuje više kontroverzi nego za Šumahera.

28 7

Risto

Dejane pročitaj pažljivo šta sam napisao, imam utisak da me nisi razumeo... nadovezaću se na tvoj tekst, zaboravio si Irvajna, jednom sam već negde napisao da Šumaher bar dve titule duguje "suvozačima".

16 0

Barsa rešila problem: Stigao napadač za 18 miliona

Danski napadač Martin Brajtvajt i derfinitivno je novi fudbaler Barselone, prenosi El Mundo deportivo.

Furkadu zlato u trci na 20 kilometara, Fak četvrti

Francuski bijatlonac Martin Furkad osvojio je titulu svetskog šampiona u individualnoj trci na 20 kilometara na prvenstvu koje se održava u italijanskom Antholcu.

Veličković: Finska konstantno napreduje, igra atipično

Srpski reprezentativac Novica Veličković ocenio je da selekcija Finske konstantno napreduje, ali je dodao da će ekipa Igora Kokoškova biti spremna sasvim za duel prvog kola kvalifikacija za EP. Kompletnu izjavu pogledajte u videu Košarkaškog saveza Srbije.

Simonović pred Finsku: Na nama je da damo sve od sebe

Srpski košarkaš Marko Simonović izjavio je da Orlove očekuje teško gostovanje Finskoj, ali da se nada povoljnom rezultatu. Pogledajte šta je još iskusni igrač rekao u izjavi za Košarkaški savez o predstojećem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.