Nathan Stirk/Getty Images

14.01.2020 / 22.46

FA kup: Totenhem se kockao, Liverpul saznao ime rivala

AK47

Daj bre Tottenham je u I poluvremenu trebao voditi bar 5 0! Naravno da ce da se opuste to je bio plan. Odigrajte 1 poluvreme, napunite ih i onda odmaraj trebace ti snage za vikend. Samo su dali 2 gola a ne 7

Odgovori 16 2

Matt le Tissier

Slično kao što je Liverpul dobio Totenhem u prošlom kolu.

4 2

remizinho

"Reding je u gostima savladao Blekpul 2:0 golovima Bojea u 42. i Obite u 82. minutu." Cuveni tandem Partizana gospodari Redingom - Pjer Boja i Obiora Odita.

Odgovori 9 2

Lora_Karbef

Šta ovaj Totenhem uvežbava na treningu? Ne mogu dva dobra pasa da povežu. Ne znam, ili su igrači yolikoograničeni ili trener nije dobar.

Odgovori 8 10

Joe

nemoj tako, kad je trebalo vezli su pasove i punili mreze konobara iz lj.b.

4 12

Reslista

Murinjo jedva pobedi i drugoligasa.

Odgovori 15 25

Yeah

Nisi gledao ocigledno. Viktorije su igrali...

14 2

Vesa

Zato u prvenstvu i imaju 30 bodova manje od Liverpula. Murinjo postao prosecan trener u prosecnom klubu.

1 5

Ni Partizan, ni Zvezda - Rajković u Peruđi

Srpski fudbaler Slobodan Rajković novi je igrač Peruđe, saopštio je italijanski klub.

Stara priča u Njukaslu: Napreduju pregovori o prodaji

Majk Ešli trenutno pregovara sa fondom iz Saudijske Arabije o prodaji Njukasl Junajteda, a navodno se radi o cifri od 340 miliona evra.

Beleške sa meča Nadal - Kirjos

Više od tri i po sata ne uvek kvalitetnog, ali uzbudljivog okršaja i pobeda Rafaela Nadala nad Nikom Kirjosom identičnim rezultatom kao u njihovom meču na Vimbldonu - 6:3, 3:6, 7:6, 7:6.

Degenek: Postigao sam svetski gol

Crvena zvezda je juče pobedila Arku iz Gdinje 3:2 a vodeći pogodak postigao je štoper Miloš Degenek na neuobičajen način.