Sport Klub Youtube

18.01.2020 / 18.12

Atraktivna asistencija Jovića u pobedi Reala (VIDEO)

Vuk

Dečko je neosporno veliki talenat. Meni se čini da on deluje mlako na terenu. Ne trudi se dovoljno u ovo minuta što dobija. Treba da igra kao Suarez, presing na zadnju liniju.

Odgovori 2 1

Rale

Svi su skocili na njega i ocekuju da da gol svaki put kada udje u igru, a dobija sanse na kasicici i onda ocekuju nesto, a pritom mu je ovo prva sezona u klubu. Mislim da je pokazao da i ovom asistencijom da mu samo treba vise minuta u igri

Odgovori 4 0

Valee

Od Luke se ipak vise traze golovi... Nadamo im se sto pre... Ajde Lukaa

Odgovori 5 1

Odbrana, odbrana, odbrana i onda – bam (VIDEO)

Dan Evans napravio je iznenađenje pobedom nad Fabijom Fonjinijem, a evo jednog primera kako je odbranu pretvorio u napad.

SK Studio: Marija i Ivan o ATP Dubaiju (VIDEO)

Nestvarno - koliko koraka je napravio Džordž? (VIDEO)

Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili su Memfis rezultatom 124:97, a više od ubedljivog trijumfa priča se o jednom košu Pola Džordža. Ol-star igrač domaćeg tima se bukvalno prošetao do koša Grizlisa, a sudije su ostale neme. Nije im prvi put...

Čilićev raspad uz sočne psovke u Dubaiju (VIDEO)

Marin Čilić propustio je četiri meč lopte protiv Benoe Pera u prvom kolu Dubaija, a koliko je hrvatski igrač bio frustriran pokazuje i rečnik kojim je opisao sve što je propustio tokom duela.