Šok u Bergamu: SPAL okrenuo Atalantu iz 1 u 2

Xxx

A mrtvi Inter nmz dobiti Atalantu preproslo kolo...kakav mi tiket srusise klosari🤨🤨🤨🤨🤨

Odgovori 6 3

Arsenal99

Talijani su poznati po namjestanju,ovo bi vrlo lako mogla da bude takva utakmica.Ajde sto su primili dva gola za 15 min drugog poluvremena od ekipe sa najgorim napadom u Ligi nekako i moze da ne bude namjesteno jer je Spal odigrao jako dobro prvo poluvrijeme iako je zavrseno prednoscu Atalante.Ali da poslije ta dva gola Atalanta,jedna od najboljih ekipa u ligi,pogotovu u ofanzivi, za pola sata igre ne moze da da gol bar za izjednacenje,jos usao i Muriel u igru i igrala se nadoknada 5 min,vrlo sumnjivo.

Odgovori 21 0

Pančo Vilja

Ima Birmingenska klika...i...Bergamo kvaka

Odgovori 12 0

AUDAX

Sta je tu iznenadjenje, treca utakmica zaredom izmedju njih koja dolazi prelaz iz dva u jedan ili jedan u dva. Stela lagana.

Odgovori 35 3

Kole

Znaci igrao si prelaz i sad si milioner.

30 3

MioDimi3

montađio di štela 😂

5 0

AUDAX

pa jel sam napisao da sam igrao? Ne shvatam, i da jesam svakako ne bih igrao iz 1-2 nego i 2-1.

4 1

“Presudio je ofanzivni skok rivala i tranzicija"

Košarkaši Crne Gore ostvarili su polovičan učinak u prvom FIBA prozoru. Pobedili su Veliku Britaniju sa 81:74, poraženi su od Francuske sa 85:66.